علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...ایجاد بزرگ‌ترین کتابخانه مجازی جهان اسلام در بوشهر


به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری دوشنبه‌شب در آئین افتتاح نمایشگاه کتاب در بوشهر اظهار داشت: خداوند هدایت خود را از عرش به شکل کتاب عرضه کرده است و این نشانگر توجه ویژه دین به کتاب بوده است.

وی با بیان اینکه کتاب بهترین راه رسیدن به دانایی است افزود: رشد درونی و توسعه و پیشرفت بیرونی انسان هیچگاه با جهل و نادانی محقق نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه گنج علم کتاب است، عنوان کرد: نمایشگاه کتاب بهترین شکل ارائه تجمعی کتاب‌های ارزشمند در جامعه است.

امام جمعه بوشهر گفت: باید در استان برای ارتقای سطح توجه به کتاب و کتابخوانی، برپایی نمایشگاه دائمی کتاب و کتابخانه مجازی در دستور کار قرار گیرد.

صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: اکنون کتابخانه مجازی استان بوشهر راه‌اندازی شده که روزانه بازدیدکننده‌های بسیاری دارد و با توسعه آن می‌توان این کتابخانه را به بزرگ‌ترین کتابخانه مجازی جهان اسلام تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه کتاب محصول عمر نویسنده است، بیان کرد: باید در این راستا حریم نویسنده را پاس بداریم و برای خلق آثار ارزشمند، آنها را حمایت کنیم.


ویدیو مرتبط :
ایجاد کتابخانه مجازی توسط پژوهیار www.pajoohyar.ir