سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...کشته شدن 28 داعشی درعراق بدست نیروهای عراقی


کشته شدن 28 داعشی درعراق بدست نیروهای عراقیایرنا/ اخبار رسیده ازعراق از کشته شدن 28داعشی بدست نیروهای عراقی در مناطق مختلف این کشور در روز دوشنبه خبر دادند.

به گزارش الشرق الاوسط از بغداد، گروه رسانه ای فرماندهی مشترک جنگ در بغداد با انتشار این خبر افزود: جنگنده های نیروی هوایی ارتش عراق با بمباران مواضع داعش ضمن کشتن شش تن از عناصر این گروه، یک خودوری مجهز به تیربار سنگین را در روستای بشیر دراستان کرکوک منهدم و سرنشینان آن را به قتل رساندند.
هواپیماهای جنگنده ارتش همچنین با هدف قرار دادن پایگاه عین الاسد در الانبار چهار تروریست را کشته و یک خودرو و انبار مهمات را نیز منهدم کردند.
براساس این گزارش نیروهای فرماندهی عملیات الانبار نیز با از بین بردن چهارخودروی بمب گذاری شده موفق شدند 10تروریست را که قصد حمله به واحدهای نظامی عراقی در الحامضیه و البوعبید در شرق رمادی داشتند، به قتل برسانند.
نیروهای ارتش عراق همچنین موفق به خنثی کردن یک بمب درمدرسه ای درمنطقه البوجلیب ومنهدم کردن یک محل استقرار تروریستهای داعش وکشتن ده تن ازافراد این گروه از جمله دو تک تیرانداز شدند.
نیروهای مردمی موسوم به حشد الانبار نیز سه خودروی بمب گذاری شده دیگر در منطقه زنکوره را را خنثی کرده و 34بمب کنار جاده ای را منهدم کردند.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید

منبع: ایرنا


ویدیو مرتبط :
تسلیم شدن داعشی بدبخت بدست عراقی ها- سوریه