سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...جزئیات جنایت وحشتناک مزدوران وهابی در یک روستای سوریه+تصاویر


به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از سوریه، تروریست‌های تکفیری با ارتکاب جنایت وحشتناک علیه مردم بیگناه یک روستا در شمال این کشور بار دیگر بر بی‌رحمی و قساوت و توحش مزدوران آل سعود و متحدانش و دروغ بودن ادعاهای آنها مبنی بر حمایت از ملت سوریه مهر تایید زد.

بر اساس این گزارش، تروریست‌های تکفیری از شهر الرستن در حومه حمص به شهرک الزاره در حومه حماه حمله کردند و با قتل عام شمار زیادی از مردم این شهرک، مرتکب جنایت هولناکی شدند. آنها دست‌کم 115 نفر از مردم این شهرک از جمله شماری زن و کودک را هم ربودند و به مناطق الرستن و حربنفسه منتقل کردند.

تکفیری‌ها در این جنایت دلخراش، شماری از مردان این روستای سوری را در مقابل دیدگان زنان و کودکانشان، سر بریدند.

شهرک الزاره در جنوب استان حماه قرار دارد و دریاچه الرستن مرزهای طبیعی و جداکننده با گروه‌های تروریستی متمرکز در الرستن را تشکیل می‌دهد.

تروریست‌هایی که مرتکب این جنایت هولناک شدند،عضو گروه‌های تروریستی جبهه النصره، جماعه اهل السنه و اجناد حمص بوده‌اند.

این حمله وحشیانه در حالی صورت گرفت که توافقی میان مردم شهرک الزاره و گروه‌های تروریستی وجود داشت که هیچ یک علیه طرف دیگر اقدامی انجام ندهد، ولی تروریست‌ها این توافق را نقض کرده و مرتکب این جنایت وحشتناک شدند.

تصویر پیرمرد بیگناه سوری پیش از ذبح شدن به دست وهابیون بی‌رحم

لحظه ورود تکفیری‌های جنایتکار به منزل یک خانواده سوری برای ارتکاب جنایت

قتل عام بی‌رحمانه اعضای یک خانواده سوری به دست مزدوران آمریکا و صهیونیسم

چکمه‌های مزدوران وهابی بر روی اجساد زنان و دختران بیگناه سوری

تصویری از تروریست‌های جنایتکار در حال عکس گرفتن با سلاح‌های مرگبارشان

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
جنایت مزدوران سعودی و قطری در سوریه