سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...حوادث/ عبور مرگبار میکسر از روی موتورسوار در تهران


حوادث/ عبور مرگبار میکسر از روی موتورسوار در تهرانایسنا/ رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ هولناک یک موتورسوار در مقابل یک پردیس سینمایی در بزرگراه جوانه خبر داد.

سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار (ایسنا)، گفت: حوالی ساعت 15 امروز شنبه یک دستگاه موتورسیکلت هوندا در مسیر غرب به شرق بزرگراه جوانه در حال حرکت بود که در محدوده مقابل پردیس سینمایی کیان با یک دستگاه موتور سیکلت دیگر که خلاف جهت بزرگراه در حال حرکت بود برخورد کرد و پس از آن موتور سیکلت دوم با کامیون میکسر برخورد کرده و کامیون پس از عبور از روی این فرد، متواری شده است.

وی با بیان اینکه راکب موتورسیکلت به دلیل شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست داد، گفت: متاسفانه امکان شناسایی هویت راکب موتورسیکلت نیز به دلیل از بین رفتن صورتش وجود نداشت، موتورسیکلت سوار دوم نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه علت این حادثه با توجه به فرار راننده کامیون میکسر نامعلوم است، خاطرنشان کرد: در پی این حادثه ترافیک سنگینی در بزرگراه جوانه ایجاد شده بود که همکاران ما با حضور در محل نسبت به روان سازی آن اقدام کردند.


منبع: ایسنا


ویدیو مرتبط :
تصادف مرگبار موتورسوار به خاطر عبور از چراغ قرمز