ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...خاطره عزیز محمدی از پیاده‌روی اربعین با فتح الله‌زاده و داعش


جام نیوز/ فتح الله زاده با آنکه امسال عمل قلب داشت اما نزدیک به 83 کیلومتر در عراق پیاده روی کرد.
عزیز محمدی رئیس اتحادیه فوتبال در اربعین امسال همراه با علی فتح الله زاده و حجت الاسلام علیپور دبیر سابق ستاد منشور اخلاقی، در پیاده روی عزاداران حسینی در عراق شرکت کردند. عزیز محمدی درباره بهترین خاطره ای که از این سفر دارد، می گوید: «در اربعین من کفشدار حرم امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل بودم که برای من افتخاری بود.»
او درباره تهدیدهای داعش پیش از شروع راهپیمایی هم می گوید: «والا ما آنجا نه داعش دیدیم و نه گروه تروریستی دیگری. امنیت بسیار بالا بود و کوچکترین مشکلی برای ما پیش نیامد. البته تهدید وجود داشت ولی اتفاقی نیفتاد.»
عزیز محمدی در ادامه توضیح می دهد: «علی فتح الله زاده امسال قلبش را عمل کرده بود و بالن زده بود. با این حال بدون هیچ مشکلی در پیاده روی همراه بود. حدود 83 کیلومتر در سه روز پیاده روی کردیم. شب ها در منازل استراحت می کردیم. واقعا حضور مردم عاشقانه بود. البته خیلی ها می خواستند با ما درباره فوتبال حرف بزنند ولی می گفتیم که اینجا به عشق امام حسین(ع) آمده ایم و فوتبال را بی خیال.»

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید telegram.me/akharinkhabar


ویدیو مرتبط :
خاطره جالب رویانیان از سفر با فتح الله زاده