ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...چرت زدن رئیس موقت فیفا هنگام سخنرانی


ایسنا/ عیسی حیاتو، رییس موقت کنفدراسیون بین‌المللی فو‌تبا‌ل (فیفا ) پنجشنبه شب در اجلاس این نهاد چرت می زد که شکار دوربین‌های تلویزیونی شد.
فیفا در حال‌ حاضر دوران هیجان انگیزی را سپری می‌کند و همه منتظر هستند تا ببینند سرنوشت سپ بلاتر سوئیسی و جانشین او چه کسی خواهد بود.
در این بین عیسی حیاتو، به عنوان رییس موقت کنفدراسیون بین‌المللی فو‌تبا‌ل (فیفا) تا در زمان محرومیت بلاتر کارهای این نهاد بحران زده روی زمین باقی نماند و بتواند اندکی به اوضاع فیفا سر و سامان ببخشد.
پنجشنبه شب در اجلاس کمیته‌ اجرایی فیفا بحث‌های مهمی صورت گرفت و خیلی‌ها درباره افزایش تعداد تیم‌های جا‌م جها‌نی در سال 2026 از 32 به 36 تیم صحبت و تبادل نظر کردند.
در این بین عیسی حیاتو، رییس موقت کنفدراسیون بین‌المللی فو‌تبا‌ل (فیفا) در هنگام سخنرانی چرت می زد و توجهی به این مسائل نداشت. تصاویر تلویزیونی به طور آشکار چرت زدن عیسی حیاتو را در اجلاس کمیته‌ اجرایی فیفا ضبط و ثبت کردند.
این فرد کامرونی که پیش‌تر رییس کنفدراسیون فو‌تبا‌ل آفریقا در فیفا بود و یکی از افراد بلند پایه ای است که هنوز در این نهاد بر مسند کار قرار دارد، برای چند دقیقه چرت زده بود که توسط دوربین‌های تلویزیونی شکار شد و البته بعد از آن نیز همراهانش او را از این قضیه با خبر کردند تا او هر طور که می‌شد تا پایان جلسه چشمانش را روی هم قرار ندهد و در این اجلاس مهم شرکت کرده باشد.
انتخابات بین‌المللی فو‌تبا‌ل (فیفا) قرار است فوریه 2016 برگزار شود و در این بین رییس جدید فدراسیون بین‌المللی فو‌تبا‌ل (فیفا) مشخص شود.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید telegram.me/akharinkhabar


ویدیو مرتبط :
چرت زدن رئیس فیفا در کنفرانس مطبوعاتی