فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...نتایج مرحله نخست آزمون اعطای مدرک به حافظان اواخر خردادماه اعلام می‌شود


به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، نام‌نویسی در یازدهمین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم از اوایل بهمن‌ماه سال گذشته از طریق سایت تلاوت آغاز شد و تا نیمه فروردین ماه ادامه داشت.

در این مدت 6 هزار و 771 نفر آمادگی خود را برای شرکت در این آزمون‌ها اعلام کردند که از این تعداد 5 هزار و 377 نفر را بانوان و یک‌هزار و 394 را را آقایان تشکیل می‌دادند.

مرحله نخست آزمون‌های یازدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تحصصی به حافظان قرآن کریم نیز جمعه 24 اردیبهشت‌ماه در 38 حوزه آزمون کشور برگزار شد.

به گفته مسئولان سازمان دارالقرآن، نتایج نخستین مرحله این آزمون‌ها 30 خردادماه اعلام می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند در این زمان کارنامه خود را مشاهده کنند؛ همچنین کلید سؤالات از امروز بر روی سایت تلاوت قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس، آزمون‌های اعطای مدرک به حافظان هر سال در 4 مرحله به همت سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
اعطای مدرک دکترای افتخاری به مهران مدیری