ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...پیوستن محمد نوری به پرسپولیس جدی شد


ورزش 3/ برانکو ایوانکوویچ به دنبال جذب بازیکنی برای جانشینی کاپیتان فقید این تیم است و در این رابطه گفته می شود او روی محمد نوری بعنوان کاپیتان سابق نظر مثبت دارد.
در این بین و در حالی که طی روزهای گذشته صحبت از حضور بختیار رحمانی در پرسپولیس مطرح شده بود، شنیده می شود این بازیکن در نیم فصل و با پایان خدمت سربازی اش راهی لیگ ستارگان قطر خواهد شد و گزینه جانشینی محمد نوری در مسیمیر البته با قیمتی نجومی تر است. در صورت نهایی شدن این انتقال کار دریافت رضایتنامه کاپیتان فصل گذشته پرسپولیس آسان تر خواهد شد و نوری به راحتی می تواند باب مذاکره با مسوولان پرسپولیس برای بازگشت به این تیم و پس گرفتن شماره 14 را باز کند.
در سمت مقابل اما برخی اطرافیان باشگاه همچون ابتدای فصل پیشنهاد خرید مسعود شجاعی را به داده اند؛ شجاعی که در این فصل موفق نشده شرایط خوبی در ترکیب تیمش داشته باشد و طی هفته های گذشته نیز صحبت از فسخ قرارداد او شنیده می شد یکی از متحمل ترین گزینه ها برای حضور در لیگ برتر ایران و پرسپولیس است. بازیکنی که گفته می شد با پیشنهاد جواد نکونام برای حضور در سایپا نیز مواجه شده است.
باید دید در نهایت مسوولان پرسپولیس به جای شماره 24 فقید تیم شان کدام بازیکن را به خدمت خواهند گرفت تا وزن تجربه بازیکنان شان نیز بالا رود.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید telegram.me/akharinkhabar


ویدیو مرتبط :
سوتی محمد نوری بازیکن پرسپولیس