اولین گفت‌وگوی سوشا مکانی پس از آزادی


دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زندان‌رفتن تجربه‌ای برای من بود و توانستم در این مدت دوست و دشمن خود را بشناسم.

به گزارش ایسنا، سوشا مکانی در گفت‌وگو با «میزان»، در مورد آخرین شرایط پرونده‌اش اظهار کرد: من شاکی خصوصی ندارم و کاری نکرده‌ام که شاکی خصوصی داشته باشم. متأسفانه یک‌سری از افراد هستند که به این شایعات دامن می‌زنند.

وی ادامه داد: همه چیز در زندگی شخصی من رسمی بوده و این مسئله را خانوده نامزد من می‌توانند شهادت بدهند. این وسط کسی که تلگرام من را هک کرده کار اشتباهی انجام داده است.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس افزود: اتفاقی که رخ داد آینده من را تحت تأثیر خود قرار داد. این موضوع باعث شد تا متوجه شوم در جایی که زندگی می‌کنم همه دوست من نیستند و دشمن هم دارم.

مکانی خاطرنشان کرد: زندان رفتن تجربه‌ای برای من بود و توانستم در این مدت دوست و دشمن خود را بشناسم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نگران آینده ورزشی‌ خود نیستی، گفت: بیشتر از اینکه نگران آینده ورزشی‌ام باشم نگران آبرویم بودم و هستم. البته با وجود اینکه بازپرس پرونده یک شخص ورزشی است و به مسائل ورزشی و قضایی احاطه دارد امیدوارم که حق به حقدار برسد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا قرار است از این باشگاه کنار گذاشته شود هم اظهار کرد: فعلا نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می‌دهد اما اگر مجبور شوم باید از پرسپولیس که خانه من است بروم. من با پرسپولیس زندگی می‌کنم اما وقتی شرایط طوری شود که من را از خانه‌ام بیرون کنند باید بروم چون صاحب‌خانه شخص دیگری است.

به گزارش ایسنا، سوشا مکانی طی هفته‌های گذشته در پی انتشار برخی عکس‌های خصوصی‌اش در فضای مجازی، بازداشت و چند روز قبل با تودیع وثیقه‌ای سنگین آزاد شد.

انتهای پیام


ویدیو مرتبط :
‫تماشاگر // ویدیو/ حضور سوشا مکانی بعد از آزادی از زندان‬‎