سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...دمای هوای همدان به 10 درجه سانتیگراد زیر صفر رسید


شهرام حکیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به خروج سامانه بارشی انتظار است تا پایان هفته آسمان استان صاف و کمی ابری باشد و روز پنجشنبه احتمال افزایش ابر وجود دارد.
وی اضافه کرد: در این مدت افزایش نسبی دما نیز پیش بینی می شود و تا حدودی دمای هوای نقاط مختلف استان همدان افزایش خواهد یافت.
وی ادامه داد: کبودراهنگ و گل تپه با 11 درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته گزارش شده است و تویسرکان با یک درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته بود.
حکیمی گفت: دمای هوای همدان نیز بین دو درجه سانتیگراد زیر صفر و 10 درجه سانتیگراد زیر صفر در نوسان بوده است.
وی گفت: در 24 ساعت گذشته نیز میزان ریزش برف در فامنین، ملایر و قهاوند دو تا سه سانتیمتر گزارش شده است و در سایر مناطق نیز گزارشی از برف در 24 ساعت گذشته اعلام نشده است.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوههای مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندیهای زیاد به شدت متغیر است و این استان زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.
2087/6993

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
مسابقه راگبی در دمای منهای ۳۰ درجه سانتیگراد