علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...حمله رونالدو به هم‌تیمی‌هایش؛ آنها در حد و اندازه‌های من نیستند


به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال رئال مادرید روز شنبه با نتیجه یک بر صفر مقابل اتلتیکومادرید در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو تن به شکست داد.

رونالدو در «راهروی مصاحبه» به خبرنگاران گفت: اگر همه در رئال مادرید در حد و اندازه های من بودند ما الان در صدر قرار داشتیم. همه این سال ها رسانه ها هر آنچه بی پایه و اساس بوده در خصوص من گفته اند اما آمار دروغ نمی گوید.

رونالدو در همین رابطه به گرث بیل، مارسلو و کریم بنزما اشاره کرد.

از وی در خصوص میزان بالای آسیب دیدگی بازیکنان رئال مادرید سوال شد که گفت: نمی دانم که این امر به آماده سازی بد اول فصل برمی گردد یا نه اما ما مصدومان زیادی داریم و این به تیممان لطمه می زند.

وی ادامه داد: اگر یک تیم نتواند با بهترین بازیکنانش بازی کند، کسب پیروزی دشوار خواهد بود. من دوست دارم با بنزما، مارسلو و بیل بازی کنم. سخت است وقتی آنها در زمین حضور ندارند. نمی خواهم بگویم خسه، لوکاس، کوواچویچ خوب نیستند آنها خوبند اما مثل آنهایی که گفتم نیستند.

رونالدو گفت: من در خصوص سطح آمادگی بدنی صحبت می کنم و نه سطح بازی. من از هیچکدام از هم تیمی هایم بهتر نیستم.


ویدیو مرتبط :
خوش و بش جالب رویس با هم تیمی هایش