علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...انقلاب اسلامی در تمام عرصه ها دشمنان را عقب رانده است


به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار حسین سلامی، در مراسم یادواره شهدای زرهی فارس، گفت: فارس در تصویرگری هویت نوین ایران اسلامی بعنوان یک کشور مقاوم، حق جو و عدالت طلب نقشی تعیین کننده ایفا کرده و در تکامل نقشه افتخار و اقتدار این ملت تاثیری تعیین کننده دارد.

وی با تاکید بر اینکه خانواده شهدا نماد صبر، استقامت و شکوه ملت ایران در عرصه رویارویی با استکبار جهانی هستند افزود:خانواده های شهدا چشم و چراغ ملت بزرگ ایران هستند و بواسطه وجود ایشان خداوند رحمت خود را بر ملت های مسلمان جاری کرده است، شهدا به آرزویشان رسیدند و این در حالی است خانواده های شهدا آروزهایشان را فدا نمودند، این کار بسیار بزرگی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای زرهی، گفت: با شهادت شهیدان، لباس عزت بر تن ملت ایران پوشانده شد، آن ها در آتش سوزان تانک ها سوختند و شعله های فروزانی برای حرکت ملت ایران بسوی منزلت، استقلال و کرامت ساختند، هویت و عزت ایران محصول فداکاری فزرندان ملت و صبر و شکیبایی خانواده های شهدا بر تحمل سختی هاست، بر اساس سنت الهی، آسایش جوامع از پس تحمل سختی ها آشکار می شود.

سردار سلامی با بیان اینکه میلاد امام حسین (ع) تولد تمام فضیلت ها و نشان دهنده مفهوم زنده حقیقت ایمان، آگاهی، عطوفت، روح جهاد، عدالت و پاسداری از اسلام است، گفت: اینکه شخصیت بزرگی نظیر امام حسین (ع) که نور هستی است برای دفاع از اسلام شهید بشود نشان دهنده شکوه و بزرگی دفاع و پاسداری از اسلام و حجتی برای ماست.

وی افزود: ما به توپ، تانک و موشک نمی بالیم، ما به وجود مردانمان می بالیم که سرشار از جوانمردی هستند، مردانی که از حضرت ابوالفضل (ع) مردانگی، مهر و وقار را آموخته اند، از حضرت علی اکبر (ع) حضور در قلب میدان نبرد را آموخته اند و مادران ایشان نیز از حضرت ام البنین صبر را یاد گرفته اند، این ها سرمایه های عظیم تمدنی هستند که امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی پرچمدار پی ریزی ساختمان آن هستند تا برای همیشه مسلمانان جهان از شَر سیطره استکبار نجات پیدا کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران یادآور شد: قرآن برای مسلمان آزادی، عزت، شرف و استقلال قائل است، ما بدنبال بازیابی این عزت هستیم و از پا نخواهیم نشست، اگر هنوز کاروان شهدا را می بینید که بر روی دستان مردم وفادار و متدین تشییع می شوند این برای بازیابی هویت اسلامی از دست رفته مسلمانان است، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) بدنبال بازیابی شکوه مسلمانان هستند.

سردار سلامی با بیان اینکه ، شهدا در آسمان حقیقت امت اسلام، ستارگان هدایت کننده هستند، گفت: مسیرهای سختی را طی نموده ایم و مسیرهای سختی را هم پیش رو داریم، البته آشکارا رحمت الهی را در این مسیرها دیده ایم.

وی ادامه داد: ملت ایران در پرتو اسلام، قرآن و هدایت ولایت فقیه در طول ۳۸ سال انواع تهاجمات جهانی نظیر جنگ تحمیلی هشت ساله، محاصره اقتصادی، تهاجمات فرهنگی، عملیات روانی و جنگ های نیابتی را تجربه نموده و در عین حال اَمن و رو به آبادانی و پیشرفت ایستاده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ملت ایران در مقابل بزرگ‌ترین امپراطوری های تاریخ سربلند ایستاده و تحمیل کننده اراده بر دشمنان بزرگ است، گفت: اخیرا نمونه کوچک این ایستادگی و سربلندی را در مواجهه تفنگداران نیروی دریایی سپاه با نیروی دریایی آمریکا دیدید، تقابل عزت با ذلت را دیدید، این تصویر یک شکوه بود به گونه ای که همه ببینید و قضاوت کنند که در ایران روحیه ایستادگی موج می زند، فرزندان ما کمر استکبار را شکسته اند، ما در عین حال که جنگیده ایم، پیشرفت کرده ایم، این ثمره خون شهیدان ماست.

سردار سلامی شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) مجاهدان مهاجری هستند که جهاد را بر همه چیز ترجیح داده و تاج افتخار این ملت هستند، گفت: اساس پیروزهای ملت ایران در برابر استکبار جهانی در یکپارچگی سه حقیقت " اسلام، رهبری و مردم " نهفته است، انقلاب اسلامی  در تمام عرصه ها دشمنان را عقب رانده است، یک زمانی دشمنان پشت کرخه و کارون بودند اما الان در دریای سرخ و مدیترانه هستند، این یک سنت الهی است که مسلمانان هرگاه جهاد کنند خداوند ایشان را یاری می کند.


ویدیو مرتبط :
هشدار امام خامنه ای به دشمنان انقلاب اسلامی