ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...عبدی: هیات مدیره اصرار دارد لیست برانکو زودتر برسد/پرونده‌هایی داریم که رقمش فاش شدنی نیست


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین عبدی در خصوص جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: جلسه فوری برگزار کردیم در مورد چند بحث صحبت کردیم. یکی از موارد گزارش‌های حقوقی بود که صورت گرفت. یک سری از بحث‌هایی که تیم و نوع بازی بازیکنان که رو به رشد هستند در مورد آن بحث شد. بیشتر بحث‌های مالی صورت گرفت. یکی از موارد بحث ژوزه بود که در مورد آن بحث شد.

وی ادامه داد: باید در مورد پرونده ژوزه مسئولان حقوقی به نتیجه مناسب برسند. در مورد اردوی کیش صحبت کردیم که باید در مورد هزینه‌های آن باید تصمیم بگیریم. اینکه اردو برگزار شود یا خیر مسئله فنی است که برانکو باید تصمیم بگیرد.

عبدی: در مورد اینکه پول در حساب اسپانسر نبوده است، خاطرنشان کرد: به تعهدات اسپانسر مربوط نیست. منبع باشگاه یک سری مسائل اداری دارد که باید یک سری موارد از سمت ما حل شود. مسائل بانکی ما بوده است که باید به خزانه واریز شود و پس از آن به دست ما برسد. فکر می‌کنم انجام شده است و تا امروز مشکل حل شدنی است. همه چیز خوب پیش می‌رود و تعهد دو طرفه با اسپانسر را داریم.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد صحبت‌های محمد زادمهر که گفته بدهی سنگین‌تر از ژوزه داریم ادامه داد: پرسپولیس در چند ساله گذشته چقدر بدهی دارد؟! می‌خواهم بگویم هر روز دست به گریبان یک سری مسائل حقوقی هستیم به خاطر مسائلی که در گذشته صورت گرفته است. هر روز بحث‌های مختلف داریم. امسال اولین سالی است که آرام آرام بدهی‌های سال‌های گذشته را صاف می‌کنیم. خودم به این مسئله اعتقاد دارم اگر پولی هست باید برای همه یکسان پرداخت شود.

وی در مورد بحث داوری گفت: شدیدا پیگیر مسائل داوری هستیم. دنبال جار و جنجال نیستیم به همه احترام می گذاریم اما خواسته ما این است که در همه بازی‌ها مسئله جوانمردانه رعایت شود. اگر اشتباه است سهوی باشد، اما تکرار این اشتباهات سهوی به ضرر برخی باشگاه‌ها نشود. یک فیلمی هم تهیه کردیم.

عبدی در مورد جذب بازیکن خاطرشنان کرد: در مورد جذب بازیکن هنوز لیستی داده نشده است، هیأت مدیره اصرار دارد اگر لیستی است زودتر بیاید، چون هیات مدیره نگران این است که دست کادرفنی بسته نشود.

وی در مورد اینکه ایا ورزشگاه درفشی‌فر معارض دارد تاکید کرد: این زمین از تربیت بدنی سال‌های گذشته به پرسپولیس رسیده است. جایی است که پرسپولیس در آنجا تمرین کند اگر این ورزشگاه هم نبود که واویلا بود. در مورد بعدی باید دادگاه‌ها رای بدهند. در جایگاهی نیستیم که بخواهیم بگوییم اینجا برای چه کسی است یا نیست. باید در جای خودش صحبت شود.

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه قرار بوده قسمتی از ورزشگاه درفشی‌فر مجتمع تجاری بسازند که این کار صورت نگرفته است گفت: نمی‌توانید بناهایی را ایجاد کنید که زمینش معارض داشته باشد. این دو سوال شما همدیگر را قطع می‌کند. باید مطمئن باشید که کاری را انجام دهید و ریسک کمی وجود داشته باشد. اگر مشکلات یک به یک حل شود بهتر خواهد بود.

وی در مورد حضور بازیکن تستی که گفته از طرف اعضای هیأت مدیره است گفت: نمی‌دانم تازه از شما می‌شنوم به خاطر خیلی از مسائلی که رعایت می کنم سر تمرین نمی روم اگر چیزی هست باید صراحت گفته شود.

عبدی در مورد انتخاب مدیرعامل تاکید کرد: یادم می‌آید می گفتید 3 ماه گذشت و اسپانسر انتخاب نشد مطمئن باشید این موضوع هم انجام می شود. حتی 2 روز هم وقت داشته باشیم می توانیم انتخاب کنیم هم اکنون 2 ماه فرصت داریم.

وی در مورد اینکه آیا طاهری حق امضا دارد گفت: یک سری مسائلی که بعضا در سال های گذشته اتفاق افتاده در مدیریت رخ داده است. یکی از دلایلی که اگر مدیرعامل بگذاریم و حداقل بدانیم که 2 سال است. تغییرات پشت سر هم مشکلاتی به وجود می آورد. طاهری با امضای هیأت مدیره کارها را انجام می دهد. مجری مصوبات هیأت مدیره است.

وی در مورد وضعیت خانواده نوروزی گفت: طاهری با آنها جلسه داشته است. روزی که می خواستند پیراهن قرمز بپوشند جلسه‌ای داشتند و با رضایت صورت گرفت، حالا هم پیگیر این موارد هستند. هنوز پیامک‌های او را دارم که به عنوان کاپیتان در مورد مسائل باشگاه صحبت می کردیم. دیشب خیلی ناراحت شدم متوجه شدم که به مو بندیم. بهتر است به یکدیگر احترام بگذاریم. باید قدر روزهای با هم بودن را بدانیم اگر یک نفر از ماها نباشد چقدر دلتنگی و ناراحتی ایجاد می‌شود. هر کاری برای هادی انجام دهیم کم است اما باید منطقی باشد که خانواده او کمتر حس کنند. جای خالی او با پول پر نمی شود اما می توانیم درد این ضایع را کم کنیم.

عبدی در مورد پرونده‌های حقوقی ژوزه تاکید کرد: جریان ژوزه به نوع رفتن و قراردادش برمی‌گردد که گزارش مفصلی به هیأت مدیره داده شده است. قرار شد مستندات ارائه شده بررسی شود تا به یک راهکار منطقی برسیم. باید از طریق قانونی پیش برویم تا مسئله حل و فصل شود. راه سومی وجود ندارد یا قانونی پیش برویم یا مصالحه کنیم. همه موارد را بررسی می‌کنیم و به نتیجه برسیم. از روز اول تا الان پرونده ژوزه وجود دارد و او هم مستنداتی برای خودش دارد تا در مورد آن تصمیم بگیریم. البته می شد جلوی این مسائل را گرفت اگر کار خوبی صورت می گرفت حتی دیر.

عبدی در مورد اینکه رقم بدهی چقدر است گفت: از روز اول گفتیم باید شفاف سازی شود. باید همه این موارد مدیریت شود. نباید صورت مسئله را پاک کنیم و بگیوییم که وجود خارجی ندارد طبیعتا اینکه بررسی کنیم منطقی تر است اصرار ما بر این است که در جایگاه خودش رسیدگی کنیم شاید حتی دیر هم شده باشد و منجر به پرداخت بشود اما باید بدانیم که چه اتفاقاتی رخ داده است که در آینده دچار مشکل نشویم باید مدیریت کنیم که این شیب تند را به شیب کند برسانیم.

وی ادامه داد: می‌توان در مورد مسائل تئوری هر کسی صحبت کند باشگاه پرسپولیس باشگاه دولتی است که تا زمانی که خصوصی شود. باید بودجه درستی داشته باشد که اتفاقات خاص درونش نیافتد و به ضرر باشگاه نشود. جلوی ضرر را بگیریم قطعا یک قدم رو به جلو هستیم. پرونده‌های زیادی در پرسپولیس است که رقمش را نمی‌توانم بگویم. پیگیر همه پرونده‌ها هستیم از جیب همه مردم و پرسپولیسی‌ها می رود مطمئنا دولت باید به این مسئله سخت گیر باشد و موشکافانه بررسی کنیم. شاید برخی بدخواهان پرسپولیس منتظر این بودند که پرسپولیس نتواند راه خود را که دیر شروع کرده پیدا کند و نقد منصفانه انجام ندهند اما ما به آنها اهمیت نمی دهیم. سعی ما براین است که مسئله را می‌توانیم با دست باز کنیم به دندان کشیده نشود.

انتهای پیام/ر


ویدیو مرتبط :
با حال ترین جلسه هیات مدیره