فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...اعتراض مقامات سینمایی افغانستان به آکادمی اسکار


به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، چند روز پیش آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اعلام کرد که فیلم «اتوپیا» که به عنوان نماینده  سینمای افغانستان در بخش فیلم‌های خارجی زبان جوایز امسال اسکار معرفی شده است، کیفیت لازم را برای شرکت در این بخش ندارد بنابراین از رقابت کنار گذاشته می‌شود.

آکادمی اسکار دلیل اینکار را وجود بیش از حد بخش‌های انگلیسی زبان این فیلم دانسته است.

رئیس اتحادیه فیلمسازان افغانستان نیز در نامه‌ای اعتراض‌آمیز به آکادمی اسکار نوشت: در این فیلم چهل و هشت دقیقه از زبان دری، هندی استفاده شده و تنها 37 دقیقه از زبان انگلیسی.

بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی «اتوپیا» به کارگردانی «حسن ناظر» داستان زنی افغانستانی است که برای درمان نازایی به بریتانیا سفر می‌کند. این فیلم در افغانستان، هند و اسکاتلند فیلبرداری شده است.

فیلمنامه ‌این فیلم را امیر آقایی بازیگر سینمای ایران نوشته و همایون ارشادی از بازیگران این فیلم است.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
توهین امیرحسین آکادمی گوگوش به مقامات ایران