سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...امارات اخوان‎المسلمین را هماهنگ با «القاعده» دانست


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «انور قرقاش» وزیر مشاور در امور خارجه امارات اعلام کرد که «گروه اخوان المسلمین در همکاری و هماهنگی با القاعده و تروریسم هیچ دریغی ندارد.»

به گزارش النشره، قرقاش افزود: به دلایل محکمی در یمن درباره هماهنگی بین اخوان المسلمین و القاعده دست یافته‎ایم که نشان می‌دهد که اخوان المسلمین یک گروه فرصت طلب و هماهنگ با القاعده است.

وی با بیان اینکه تناقض واضح در گفتمان اخوان المسلمین وجود دارد، گفت: تحجر فکری اخوانی‎ها و دیدگاه آنها نسبت به زن با ادعای این گروه درباره اصلاح همخوانی ندارد و این گروه از دین سوء استفاده می کند.

وزیر مشاور امارات در امور خارجه تاکید کرد که «سوء استفاده اخوانی ها و فرصت طلبی آنها در جنگ یمن مشخص شد.»

امارات مخالف حزب اصلاح یمن یا همان اخوان المسلمین هستند و امارات و عربستان از مدت ها پیش بر سر حمایت از حزب اصلاح (اخوان المسلمین یمن) دچار اختلاف شده اند.

روزنامه الاخبار لبنان چندی پیش در گزاشی درباره این اختلاف نوشت: «امارات با سیطره بر مناطق نفتی جنوب یمن زمینه رقابت سعودی ها را با امارتی ها به وجود آورده است. گفته می شود که حزب اصلاح یمن متحد عربستان یک بار حمله موشکی به مقر نظامیان اماراتی در یمن انجام داده است تا ریاض ضرب شصتی به اماراتی‏ها که در ظاهر همپیمان عربستان در جنگ علیه یمن است، نشان داده باشد.»

انتهای پیام/ح


ویدیو مرتبط :
بنویسید اخوان المسلمین بخوانید القاعده-2 (18+)