سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...وضعیت راه ها/ اتوبان تهران - قم دارای بار ترافیکی نیمه سنگین


وضعیت راه ها/ اتوبان تهران - قم دارای بار ترافیکی نیمه سنگینآخرین خبر/ رئیس پلیس راه قم گفت: اتوبان قم - تهران به سمت قم و محور قم به سمت کاشان دارای بارترافیکی نیمه سنگین است.

سرهنگ اردشیر جمشیدی راد عصر یکشنبه اول فروردین ماه سال 95 در گفت و گو با ایرنا افزود: تمامی راه های اصلی ورود به شهر قم به غیر از محور تهران به سمت قم، کمربندی و محور قم به سمت کاشان، دارای ترافیکی عادی و روان است و مسافران می توانند به آسانی به مسیر خود ادامه دهند.
استان قم در شاهراه مواصلاتی 17 استان کشور قرار گرفته است.
وی بیان کرد: برخی از راه های فرعی و روستایی استان مانند مسیر قم تفرش نیز نسبت به روزهای معمولی دارای بار ترافیکی است اما عبور و مرور در این مسیرها نیز به صورت روان و بدون ترافیک سنگین جریان دارد.
وی ادامه داد: از نظر میزان تعداد تصادف های منجر به فوت، امروز تا به این لحظه موردی گزارش نشده است.
رئیس پلیس راه قم گفت: امروز دو تصادف منجر به جرح داشتیم که یکی مربوط به واژگونی موتور سیکلت و مجروح شدن راکب آن در جاده تاج خاتون قم و دیگری در اثر برخورد دو دستگاه پراید به علت عدم رعایت فاصله طولانی توسط یکی از خودرو ها در کیلومتر 60 اتوبان قم - تهران رخ داده است که در اثر آن یک نفر مجروح و به مراکز درمانی منتقل و چند نفر هم به صورت سرپایی مداوا شدند.
جمشیدی راد افزود: همه امکانات و ظرفیت های پلیس راه استان در کنار تیم های گشتی به منظور رفاه حال مسافران و زائران کریمه اهل بیت (س) در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
وی با بیان اینکه علت تصادفات در محورهای قم ، عدم توجه به جلو بوده است، گفت: رانندگان وسایل نقلیه قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و هرگز هنگام خستگی و خواب آلودگی به رانندگی ادامه ندهند.
قم دارای هشت راه مواصلاتی اصلی و چهار راه فرعی است که از جمله آن ها می توان به آزاد راه قم – تهران به طول ۱۳۰ کیلومتر، جاده قدیم قم – تهران، بزرگراه قم – ساوه به طول 87 کیلومتر، جاده قدیم قم - کاشان، آزاد راه قم –کاشان به طول 104 کیلومتر، آزاد راه قم - گرمسار به طول 173 کیلومتر و بزرگراه قم - سلفچگان - اراک به طول 136 کیلومتر اشاره کرد.

ترافیک در محورهای خراسان رضوی روان است
معاون اداره مدیریت راه های اداره کل حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی گفت: ترافیک در همه محورهای مواصلاتی استان خراسان رضوی روان است.

علی زائرزاده روز یکشنبه در خصوص آخرین وضعیت راه ها و محور های مواصلاتی خراسان رضوی به مهر گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی از ۵۱ دوربین نظارت تصویری در محورهای مواصلاتی خراسان رضوی، در حال حاضر هیچ مشکلی در جاده های این استان مشاهده نمی شود و وضع تردد عادی است.

وی ادامه داد: امروز حجم تردد در محورهای خراسان رضوی نسبت به دیروز کاهش یافته است.

معاون اداره مدیریت راه های اداره کل حمل و نقل و پایانه های خراسان رضوی گفت: در حال حاضر بارشی در هیچ یک از جاده های خراسان رضوی، مشاهده نمی شود.با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید

منبع: آخرین خبر


ویدیو مرتبط :
موتور سنگین در اتوبان تهران قم