سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...مسئول بعثه رهبری در نجف اشرف: معرفی امام حسین (ع) بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی


حجت الاسلام احمد احسانی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این ارتباط هرکسی خودش را مدیون آقا اباعبدالله الحسین (ع) بداند باید در راه معرفی هرچه بیشتر ائمه اطهار (ع) گام برداشته و موجب ناامیدی دشمنان شود.
وی اظهار داشت که چنگ زدن به ریسمان الهی و شکر گذاری از نعمت های خداوند موجب مقابله با تهاجم فرهنگی شده و هرکسی که در این راه قدم بردارد هرگز گمراه نخواهد شد.
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در نجف اشرف با اشاره به حضور گسترده زائران ایرانی در عراق به مناسبت مراسم اربعین حسینی گفت: زوار ایرانی باید ضمن رعایت مسائل شرعی و اخلاقی الگوی بسیار خوبی برای جهان اسلام باشند.
وی اظهار داشت که استقبال گسترده هر ساله مردم از مراسم اربعین حسینی ، موجبات یاس و ناامیدی دشمنان اسلام شده است.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به همکاری و همدلی حوزه علمیه نجف اشرف با بعثه مقام معظم رهبری گفت: همکاری بین حوزه علمیه نجف و بعثه مقام معظم رهبری بی نظیر و دور از انتظار است.
خاورم *3*1933*353*1144

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
مقابله با تهاجم فرهنگی