ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...حضور سیچلو در کادر فنی تیم ملی والیبال قطعی است


  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.20 - 11:37

حضور سیچلو در کادر فنی تیم ملی والیبال قطعی است

ایرنا/ رییس فدراسیون والیبال گفت: حضور خوان سیچلو در کادر فنی تیم ملی والیبال به عنوان کمک مربی قطعی است.
محمدرضا داورزنی افزود: دو گزینه (آناستازی و لوزانو) برای هدایت تیم ملی والیبال در نظر داریم که در مدت دو روز آینده در باره آنها تصمیم گیری خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه دبیرکل فدراسیون و سرپرست تیم ملی هم اکنون در لهستان حضور دارند، گفت: آنان با لوزانو و مدیر برنامه های آناستازی گفت وگو کردند و در تمرین تیم لوزانو نیز شرکت کردند. پس از بازگشت و ارایه گزارش آنها ، در مورد این دو سرمربی تصمیم گیری خواهد شد که یکی از آنان هدایت تیم ملی والیبال را بر عهده گیرد ولی حضور خوان سیچلو در کادر فنی تیم ملی والیبال به عنوان کمک مربی قطعی است..
خوان سیچلو در زمانی که خولیو ولاسکو هدایت تیم ملی والیبال ایران را بر عهده داشت، مربی تیم ایران بود.
وی در دو سال گذشته هدایت تیم ملی والیبال قطر را بر عهده داشت که کسب عنوان چهارمی قطر در مسابقات قهرمانی مردان آسیا در سال 2015 از جمله موفقیت های این مربی محسوب می شود. قطر برای نخستین بار در جایگاه چهارم آسیا قرار گرفت.
رییس فدراسیون والیبال با بیان این که حضور یکی از این دو لوزانو و آناستازی در کنار سیچلو فرقی نخواهد داشت، گفت: با توجه به شرایط تیم ملی که قرار است به وضعیت آرمانی خود بازگردد ، مردم هم یک تیم شاداب و جنگنده ای را برای انتخابی المپیک خواهند داشت، بنابراین در تلاش هستیم تا قبل از هر چیزی انتظارات مردم را برای موفقیت تیم ملی والیبال فراهم کنیم.
داورزنی ادامه داد : هرکدام از این دو نفر ( لوزانو یا آناستازی ) به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال در کنار سیچلو قرار گیرند ، فرقی نخواهد کرد ، زیرا سیچلو اعلام کرده که تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم ملی در انتخابی المپیک به کار خواهد بست.
آندره آناستازی که یکی از گزینه های هدایت تیم ملی والیبال ایران است، با تیم ملی والیبال لهستان عناوینی چون نایب قهرمان جام جهانی 2011، مدال برنز لیگ جهانی 2011 و قهرمانی لیگ جهانی 2012 را به دست آورده است.
آنستازی 56 ساله در هشتم اکتبر سال 1960 در شهر پوگیو روسکو ایتالیا به دنیا آمد و از 17 سالگی ورزش والیبال را به عنوان یک بازیکن خوب در تیم های برتر باشگاهی ایتالیا آغاز کرد.
رائول لوزانو از سال 1974 کار خود را با هدایت تیم جوانان استودیانتس دلا پلاتا آغاز کرد. وی پس از هدایت چند تیم دیگر در سال 1983 سرمربیگری تیم فرو کرریل را برعهده گرفت و توانتست این تیم را به قهرمانی لیگ سری آ آرژانتین، جام متروپولیتن و چلنج کاپ اروپا سال 87-1986 برساند.
لوزانو بعد از ورود به ایتالیا بعد از چند سال در سال 1991 سرمربی گونزاگا میلان شد و با این تیم به افتخارات بزرگی از جمله قهرمانی جام باشگاه های جهان 1992، قهرمانی جام کنفدراسیون والیبال اروپا 93-1992 و یک نایب قهرمانی سوپر جام ایتالیا رسید.
لوزانو از سال 1994 تا 1996 سرمربی تیم ملی اسپانیا شد و مدال نقره مسابقات یونیورسیاد در ژاپن را به دست آورد. در سال 1997 به لوبه بانکا پیوست و مدال برنز مقام سومی چلنج کاپ اروپا را برای این تیم به ارمغان آورد. در سال 2000 با تیم پالرمو به قهرمانی سوپر جام ایتالیا دست یافت. وی در همین سال بار دیگر سرمربی تیم ملی اسپانیا شد.
لوزانو در سال ۲۰۰۶ لهستان را به مدال نقره قهرمانی جهان رسانید در المپیک 2004 نیز لهستان با هدایت او به مقام پنجم اکتفا کرد، همچنین دو مقام چهارمی لیگ جهانی از دیگر دست آوردهای لهستان در زمان مربیگری او بود.
رائول لوزانو در سال ۲۰۰۹ هدایت تیم ملی والیبال آلمان را برعهده گرفت و تا سال ۲۰۱۱ نیز سرمربی ژرمن ها بود. لوزانو با هدایت خود آلمان را قهرمان لیگ والیبال اروپا ۲۰۰۹ کرد. وی در سال ۲۰۱۵ سرمربی تیم چارنی رادوم لهستان شد.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها از روز شنبه 16 آبان ماه در مصلی تهران آغاز به کار کرده است . این نمایشگاه عصر روز جمعه 22 آبان ماه به کار خود پایان می دهد.

نظر شما


ویدیو مرتبط :
افت تیم ملی والیبال و بلاتکلیفی کادر فنی