فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...حضور جناب خان در آلبوم جدید محمدرضا هدایتی/ اجرای فولکلور جناب خان و هدایتی


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، عروسک محبوب جناب خان به صداپیشگی محمد بحرانی و عروسک گردانی حامد ذبیحی و مهدی برقعی در تیزر آلبوم «عشق پنهونی» به خوانندگی محمدرضا هدایتی حاضر شد.

جناب خان که از سریال عروسکی «کوچه مروارید» در شبکه نمایش خانگی متولد شد، در فصل دوم برنامه «خندوانه» ابتدا به عنوان استدآپ کمدین و بعد به عنوان یکی از مهمان‌های برنامه حضور پیدا می‌کرد.

حضور این عروسک در شبکه نسیم و البته برنامه «خندوانه» باعث شد تا مخاطبان بسیاری با او ارتباط خوبی برقرار کنند.

محمدرضا هدایتی که علاوه بر بازیگری، به صداپیشگی و خوانندگی نیز مشغول است، برای تهیه اولین تیزر خود که در اینستاگرام منتشر کرده به سراغ جناب خان رفته و از حضور این عروسک محبوب در این تیزر به خوبی استفاده کرده است.

در این کلیپ هدایتی با جناب خان درباره تولید آلبوم «عشق پنهونی» صحبت می‌کنند که هدایتی با شوخی‌هایی از سمت جناب خان روبرو می‌شود و در پایان هم هر دو به خواندن یکی از ترانه‌های فولکلوریک که هدایتی در برنامه «خندوانه» خوانده بود، می‌پردازند.

آلبوم جدید هدایتی به زودی وارد بازار موسیقی خواهد شد

انتهای پیام/

 

 

http://fna.ir/1SY4LW


ویدیو مرتبط :
جناب خان و محمدرضا هدایتی..شانزدهمین حضور