علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...۴ دستگاه خودرو در اهواز تصادف کردند/جاده مسدود شد


مقصود حق‌شناس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: رأس ساعت یک و پنج دقیقه بامداد با تماس به سامانه ۱۲۵سازمان آتش‌نشانی اهواز، خبر برخورد چهار دستگاه خودرو واقع در فلکه پارک قوری به سمت پل پنجم اطلاع داده شد.

وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان سریعاً آتش‌نشانان را با امکانات و تجهیزات موردنیاز از نزدیک‌ترین ایستگاه به محل حادثه اعزام کرد.

حق‌شناس اظهار کرد: آتش‌نشانان چهار دقیقه بعد در محل حاضر شدند و با قطع برق خودروها و جلوگیری از نشت بنزین، ایمن‌سازی‌های اولیه محل حادثه را انجام داده و با به‌کارگیری ابزار ویژه امداد و نجات در خودروها را گشوده و افراد مصدوم را با رعایت نکات ایمنی برای اعزام به مرکز درمانی به داخل آمبولانس اورژانس منتقل کردند.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان پس از انتقال خودروها به حاشیه خیابان و عادی شدن مسیر تردد خودروها به عملیات خود پایان دادند.


ویدیو مرتبط :
تصادف وحشتناک در جاده برون شهری اهواز به دلیل گرد و خاک