ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...رنگ پیراهن تیم ملی فوتسال به فیفا اعلام شد


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی صانعی مدیر فنی تیم‌ملی فوتسال ایران با اعلام این خبر گفت: با باز شدن سامانه رسمی فیفا برای وارد کردن اطلاعات تیم‌ملی در اولین مرحله خواسته شده رنگ‌های سفید و قرمز به صورت یک دست برای بازیکنان و رنگ‌های زرد، مشکی و آبی را برای گلر و پاورپلی اعلام کرده‌ایم. 
وی افزود: نوع رنگ‌ها نیز با توجه با کاتالوگی که از سوی کمپانی جیووا در اختیار قرار گرفته بود در سامانه فیفا ثبت شد تا در مرحله بعد که حدود 20خرداد ماه انجام می‌شود، عکس یا اصل پیراهن را برای تایید نهایی به فیفا ارسال کنیم.
علی صانعی با اشاره به قوانین سفت و سخت فیفا برای پیراهن‌های تیم‌های شرکت‌کننده در جام‌جهانی تاکید کرد که یک نسخه از دستورالعمل فیفا در اختیار جیووا قرار می‌گیرد تا آن‌ها با توجه به کد پیراهن انتخابی تیم ملی، استانداردهای لازم آرم‎ها، شماره‌ها، لوگوها و ... را بر روی آن لحاظ کنند.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/1I53MQ


ویدیو مرتبط :
مخالفت فیفا با درج لوگوی یوز ایرانی بر روی پیراهن تیم ملی