سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...اقدامات مجمع جهانی تقریب پیرامون نامه مقام معظم رهبری تشریح شد


اقدامات مجمع جهانی تقریب پیرامون نامه مقام معظم رهبری تشریح شد

باشگاه خبرنگاران/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب اظهار داشت: از طریق این خبرگزاری نسبت به ابلاغ نامه مقام معظم رهبری و تحلیل محتوای آن، اقدام‌های خوبی صورت گرفته است.

آیت الله "محسن اراکی" دبیر کل مجمع جهانی تقریب، صبح روز شنبه در گفتگوی زنده با رادیو معارف پیرامون اقدامات مجمع جهانی تقریب در رابطه با نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان غرب، گفت: مجمع جهانی تقریب، فعالیت‌های متعددی را در رابطه با نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان غرب انجام داده است از جمله اینکه ما به همه نمایندگی‌ها و مجامع محلی تقریب در سراسر جهان این نامه را ارسال کردیم و از آن‌ها خواستیم در نشر این نامه و همچنین تدوین مضامین این نامه تلاش کنند.

وی افزود: همچنین ما دو شبکه ارتباطی تحت عنوان "لاو محمد" و "لاو قرآن" داریم. این شبکه‌ها در مرکز اسلامی لندن قرار دارند که با همکاری تعدادی از جوانان متعهد و پرانگیزه در سراسر جهان راه اندازی شده اند که از طریق این شبکه ارتباطی، نامه مقام معظم رهبری به جوانان ارسال شده است و بازتاب بسیار خوب و مؤثری داشته است.

آیت الله اراکی تأکید کرد: این خلاصه کارهایی است که در مجمع صورت گرفته است، همچنین از طریق خبرگزاری تقریب و سایر بخش‌های مرتبط مجمع جهانی تقریب نسبت به ابلاغ نامه مقام معظم رهبری و همچنین تبیین و تحلیل محتوای این نامه اقدام‌های خوبی صورت گرفته است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب پیرامون برنامه‌هایی که قرار است در آینده در این زمینه صورت گیرد نیز گفت: چندین برنامه نیز قرار است در آینده در این زمینه انجام گیرد که یکی از آن‌ها اجتماعی است که قرار است در یکی از کشورهای اروپایی با حضور جوانان کشورهای مختلف اروپایی منعقد شود.

وی افزود: همچنین بنا داریم این اجتماع را در کشور آمریکا نیز برگزار کنیم که در این اجتماع، جوانان به تبیین و تجزیه و تحلیل بخش‌های مختلف پیام مقام معظم رهبری می‌پردازند همچنین در این اجتماع به تبیین مسئولیت‌هایی که بر عهده جوانان در رابطه با مضامین این پیام است، پرداخته خواهد شد.


ویدیو مرتبط :
تشریح اوضاع یمن در کلام مقام معظم رهبری