سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...بازدید آیت‌الله ری‌شهری از نمایشگاه تازه‌های کتاب دانشگاه قرآن و حدیث + تصاویر


به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری دقایقی پیش با حضور در پردیس دانشگاه قرآن و حدیث از نمایشگاه تازه‌های کتاب این واحد دانشگاهی بازدید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قائمی رئیس پردیس تهران و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی معراجی کتاب‌شناس و مسئول خرید کتاب دانشگاه قرآن و حدیث و جمعی از مسئولان پردیس تهران نیز در این بازدید حضور داشتند.

بیش از یک هزار و 150 عنوان کتاب در موضوعات علوم قرآن، علوم حدیث، کلام و عقاید، فقه و حقوق، تاریخ، تراجم و سیر، ادبیات عرب، نهج البلاغه، اخلاق و فلسفه در نمایشگاه تازه‌های کتاب پردیس تهران در معرض دید علاقمندان قرار داده شده است.

به گزارش فارس، این نمایشگاه تا 27 آبان ماه برای بازدید دانشجویان، استادان و پژوهشگران حوزه‌های علوم اسلامی فعال است.

انتهای پیام/2462/ذ20


ویدیو مرتبط :
خاطرات آیت الله ری شهری از آیت الله بهجت