زوم‌اپ: اطلس جهان و اطلاعات کامل درباره ی فاره ها و کشورها در World atlas & map MxGeo


World atlas & map MxGeo اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که با نصب آن، اطلس جهان و اطلاعات فوق العاده ای را درباره‌ی کشورها و قاره‌های دنیا در اختیار خواهید داشت. با زوم‌اپ همراه باشید.

جغرافیا و علم زمین شناسی همیشه یکی از مواردی بوده است که علاقه مندان خاص خود را داشته است و افراد بسیاری وجود دارند که یکی از تفریحات روزانه‌ی خود را، به کسب اطلاعات درباره‌ی کشورها و قاره‌ها اختصاص داده اند. در ایام گذشته این افراد برای کسب این اطلاعات مجبور به استفاده از کتاب‌ها و نقشه‌های بزرگ بودند که خوشبختانه در سال‌های اخیر، مطالب مربوط به جغرافیا و اطلس جهان نیز به قدری در دنیای مجازی غنی و کامل شده است که می‌توان تنها با یک نرم افزار، از صدها کتاب و نقشه بی نیاز شد. World atlas & map MxGeo اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که اطلسی فوق العاده کامل را از دنیای ما در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید تنها از طریق یک گوشی موبایل ساده، به دنیایی عظیم از اطلاعات جغرافیایی دسترسی داشته باشید.

world atlas2 785a8

در این اپلیکیشن شما به منبعی عظیم از نقشه و پرچم بیش از 239 کشور جهان دسترسی دارید و می‌توانید با امکان زوم کردن که این برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد، این نقشه‌ها را تا جزئیاتی بسیار بالا پیش ببرید. از موارد دیگری که در این اطلس در اختیار شما قرار خواهد گرفت ساعت دقیق کشورهای مختلف است که به کمک آن می‌توانید از ساعات محلی در نواجی مختلف باخبر شوید. همچنین در این اپلیکیشن به دسته بندی‌های جالبی همچون کوچکترین، بزرگترین، سالم ترین، محبوب ترین و ... کشورهای جهان دسترسی خواهید داشت که آنچه تمام این موارد را شگفت انگیز تر می‌کند، عدم نیاز به ارتباط اینترنتی خواهد بود به این معنا که این آرشیو عظیم از اطلاعات جغرافیایی را، همیشه و همه جا در دسترس خواهید داشت. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

دانلود از مایکت

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.


ویدیو مرتبط :
#27 چرا به AMP نیاز داریم؟