ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...هیاهوی رسانه‌های ترکیه پیش از قضاوت چاکر


هیاهوی رسانه‌های ترکیه پیش از قضاوت چاکرفارس/ رسانه‌های ترکیه با انتشار اخبار و تحلیل‌های جداگانه ضمن تقدیر از داور قاطع هم‌وطن خود، فرضیه هواداری وی از بایرن مونیخ را را نیز بر سر زبان‌ها انداخته‌اند.
جونت چاکر داور اهل ترکیه یوفا که قضاوت بازی رفت دو تیم منچستریونایتد و رئال مادرید را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بر عهده داشت، اکنون داور جدال حساس دو تیم بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید در آلیانس آرنا است.
رسانه‌های ترکیه بر این باورند که باید از چاکر تقدیر و تشکر ویژه صورت بگیرد که به هر حال نماینده‌ای از ترکیه در لیگ قهرمانان اروپا است اما در این میان برخی رسانه‌های ترکیه نیز شیطنت کرده و تصاویری از چاکر را در میان شهروندان ترکیه مقیم آلمان منتشر کرده و معتقدند که او هوادار بایرن مونیخ است.
مردم فوتبال دوست ترکیه علاقه زیادی به فوتبال آلمان داشته و کلونی قابل توجهی از ترک زبانان در آلمان زندگی می‌کنند، هواداران بایرن مونیخ در ترکیه کم نیستند و چاکر نیز گویا یکی از همین هواداران است. در هر حال بعید به نظر می‌رسد این داور خوب و قاطع، هویت و آبروی حرفه‌ای خود را اینگونه به خطر بیندازد.

منبع: فارس


ویدیو مرتبط :
هیاهوی رسانه ای برای یک شارلاتان!