سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...تشریح آخرین وضعیت پرونده موسسه ثامن‌الحجج


مقرر شده است بانک مرکزی وجوه افرادی که در این تعاونی تا سقف 10 میلیون تومان سرمایه گذاری کرده بودند را پرداخت کند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش انتخاب، جعفری دولت آبادی در تشریح آخرین وضعیت پرونده تعاونی اعتباری ثامن الحجج گفت: مقرر شده است بانک مرکزی وجوه افرادی که در این تعاونی تا سقف 10 میلیون تومان سرمایه گذاری کرده بودند را پرداخت کند.

 عباس جعفری دولت آبادی» در تشریح آخرین وضعیت پرونده تعاونی اعتباری ثامن الحجج گفت: بانک مرکزی وفق دستور قضایی پرداخت سپرده‌های تا سقف 3 میلیون را از تاریخ 13 بهمن آغاز کرده و تا روز 25 بهمن، 33 میلیارد تومان از سپرده‌های مردم نزد این تعاونی اعتباری را به آن‌ها بازگردانده است.

جعفری دولت آبادی در ادامه گفت: مقرر شده است بانک مرکزی وجوه افرادی که در این تعاونی تا سقف 10 میلیون تومان سرمایه گذاری کرده بودند را پرداخت کند.

دادستان تهران ضمن اشاره به همکاری مناسب بانک مرکزی در اجرای دستورات قضایی دادستانی تهران تصریح کرد: در رابطه با این تعاونی اعتباری پرونده قضایی در دادسرای جرائم اقتصادی تشکیل شده است.

وی در خاتمه خواستار مراجعه تدریجی سپرده گذاران به شعب بانک‌های عامل شد و از آن‌ها خواست تا از شرکت در تجمعات خودداری نمایند.

*میزان


ویدیو مرتبط :
موسسه ثامن الحجج