علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...فیلم «یتیم‌خانه ایران» در کاخ جشنواره نمایش داده نشد


به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» که قرار بود بامداد دوشنبه ۱۹ بهمن‌ماه در بخش خارج از مسابقه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در کاخ جشنواره اکران شود، به نمایش درنیامد.

ابوالقاسم طالبی ضمن حضور در لابی سالن اصلی نمایش فیلم برج میلاد، گفت: متأسفانه به دلیل اینکه مشکلات فنی اعم از پرش تصویری و صدا باعث حذف صحنه‌هایی از فیلم شد، بنده از همه عذرخواهی می‌کنم و این قول را می‌دهم که در یک فرصت مناسب در یکی از سینماهای شهر تهران برای اصحاب رسانه این فیلم را به نمایش بگذارم.

محمد حیدری دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نیز در هنگام صحبت‌های ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم «یتیم‌خانه ایران» در لابی کاخ جشنواره حضور داشت.


ویدیو مرتبط :
‫دانلود فیلم یتیم خانه ایران‬‎