سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...آمریکا اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه را بررسی می‌کند


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، یک مقام آمریکایی که نامش فاش نشده است از تصمیم واشنگتن برای بررسی اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه خبر داد.

این مقام آمریکایی در این رابطه گف: تحریم‌های جدید این بار به به دلیل بحران اوکراین نیست بلکه به علت نقض توافقنامه موشک‌های میانه برد و کوتاه برد خواهد بود.

وی گفت: ما به بررسی تدابیر اقتصادی احتمالی در خصوص پایبندی روسیه به توافقنامه موشک‌های میان برد و کوتاه برد ادامه می‌دهیم اما تاکنون تصمیمی نگرفته‌ایم.

این مقام آمریکایی در عین حال گفت که تحریم‌های قبلی واشنگتن علیه مسکو که با همکاری اتحادیه اروپا در پی بحران اوکراین عملی شدند موثر و کارساز بودند.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
صدای آمریکا | تحریم جدیدی بعد از توافق ژنو اعمال نشده ا