علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...۳۸ سالن ورزشی صالحین در استان بوشهر افتتاح شد


به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عصر دوشنبه در آئین افتتاح ۳۸ سالن ورزشی صالحین در استان بوشهر ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج در عرصه‌های مختلف خدمات متنوعی را ارائه می‌کند که یکی از این عرصه‌ها ورزش است.

سردار فتح‌الله جمیری به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: به منظور دستیابی به اهداف مورد نظر در بخش ورزش باید زیرساخت‌های مناسب برای ورزش فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه امروز همزمان با سراسر کشور ۳۸ سالن ورزشی صالحین در استان بوشهر افتتاح شده است، اضافه کرد: ۵۸ پروژه نیز ساخته شده و در آستانه افتتاح است.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه نیمی از اعتبارات اجرای این پروژه‌ها از اعتبارات مردمی تامین شده است، تصریح کرد: ظرفیت فضای ورزشی در مجموعه بسیج استان بوشهر دو برابر می‌شود.

صادق سلیمی مسئول مهندسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نیز با اشاره به آغاز عملیات ساخت ۲۹ هزار مترمربع سالن ورزشی در استان، تصریح کرد: افزایش زیرساخت‌های ورزشی بسیج را در دستور کار داریم.


ویدیو مرتبط :
کلیپ افتتاح سالن ورزشی شهدای خلیج فارس بندر بوالخیر