ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...سپاهان در غیاب نویدکیا و عقیلی تمرین کرد/ نخستین تمرین با سرمربی موقت


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال سپاهان که طی چند روز گذشته دچار تغییراتی در کادر فنی شده است عصر امروز در حالی تمرینات خود را برای 4 هفته باقیمانده رقابت‌های لیگ برتر برگزار کرد که این تمرین زیرنظر سرمربی موقت جدید این تیم برگزار شد.

در این تمرین زاغی‌نژاد به عنوان سرمربی کارهای فنی را زیرنظر گرفته و بازیکنان را تمرین داد ضمن اینکه با وجود دعوت این مربی از نویدکیا و عقیلی برای حضور در تمرینات این دو بازیکن در تمرین غایب بودند.

نویدکیا حتی شب گذشته در جلسه کمیته فنی نیز حضور نداشت و در این زمینه گفته می‌شود قرار است پس از جلسه با کادر فنی به تمرینات اضافه شود و از سوی دیگر هادی عقیلی نیز در مسافرت به سر می‌برد و احتمالاً پس از بازگشت به تمرینات اضافه خواهد شد.

انتهای پیام/ر


ویدیو مرتبط :
حواشی تمرین تیم ملی فوتسال با سرمربی جدید