خیزش هزاران نفر برای خرید «فورد جی‌تی» جدید


خیزش هزاران نفر برای خرید «فورد جی‌تی» جدیدپدال/ رقابت برای خرید فورد جی‌تی جدید واقعاً هیجان‌انگیز است. دقایقی پس از بسته شدن سایت جهت خرید فورد جی‌تی جدید، کمپانی فورد اعلام کرد که 10,800 نفر از سراسر جهان برای خرید خودرو متقاضی شدند و از این میان 6,506 نفر موفق شدند مراحل ثبت‌نام را با موفقیت به اتمام برسانند. موضوع وقتی نگران‌کننده می‌شود که بدانیم فورد در دو سال آتی، تنها 500 دستگاه از این ابرخودرو دلربا تولید خواهد کرد و این برای بسیاری از مولتی‌میلیاردرهای جهان رضایت‌بخش نیست.
البته خرید فورد جی‌تی به این سادگی هم نیست. فقط داشتن 400 هزار دلار برای خرید جی‌تی جدید کافی نیست زیرا که فورد مشتریانی می‌خواهد که سفیری برای ابرخودروی جدید این کمپانی باشند. به همین دلیل، به گفته کمپانی بسیاری از افراد سعی داشته‌اند تا با ارسال تصاویر و کلیپ‌های گوناگون، شایستگی خود را برای دریافت این خودرو گران‌قیمت نشان دهند. فورد طی خبری اعلام کرد که بسیاری از ثبت‌نام کنندگان تصاویری از خودشان به همراه برگه درخواست فورد جی‌تی به آن‌ها ارسال کرده‌اند. حتی برخی به‌قدری برای خرید ابرخودرو جدید هیجان‌زده بوده‌اند که تصاویری از خانواده و فرزندان خود، مسابقاتی با فورد جی‌تی و حتی گاراژ خود به این شرکت ارسال کرده‌اند.
فورد طی 90 روز آینده با مشتریانی خوش‌شانسی که مجاز به خرید خودرو هستند، تماس خواهد گرفت و آنان را برای طراحی جی‌تی موردنظر خود راهنمایی خواهد کرد. خریداران می‌توانند از میان 8 رنگ برای بدنه خودرو و همچنین 7 رنگ برای خطوط روی بدنه، رنگ‌های موردعلاقه خود را انتخاب نمایند. اواخر سال جاری میلادی، اولین فوردهای جی‌تی به مشتریان تحویل داده خواهد شد.
اگر کمپانی با سایر ثبت‌نام کنندگان تماس نگرفت، این افراد می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت فورد جی‌تی موردعلاقه خود را بسازند و حداقل خود را با این کار تا دو سال آینده سرگرم کنند. تاکنون 200 هزار نفر در این بخش فورد جی‌تی محبوب خود را طراحی کرده‌اند.

منبع: پدال


ویدیو مرتبط :
فورد جی تی مقابل اس ار تی