فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...32 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان در لرستان سنجش می شود


به گزارش خبرنگار ایرنا گودرز کریمی فر روز یکشنبه درستاد سنجش نو آموزان بدو ورود به دبستان گفت : ثبت اطلاعات نوآموزان از طریق سامانه الکترونیکی سنجش از هشتم خرداد ماه سال جاری و فعالیت پایگاههای سنجش نو آموزان بدو ورود به دبستان به طور همزمان درسطح استان16خرداد ماه آغاز می شود.
وی افزود :والدین این نو آموزان ، با مراجعه به دبستان مورد نظر می توانند نسبت به ثبت اطلاعات در سامانه و نوبت نوبت گیری برای سنجش اقدام نمایند .
وی بیان کرد : طبق پیش بینی صورت گرفته تعداد 32هزار نو آموز بدو ورود به دبستان بایستی در پایگاه های طرح سنجش مورد ارزیابی قرار گیرند که با دقت نظر در اجرای این طرح گام مهمی در ارتقاء سطح فرایند یاد دهی ،یادگیری دانش آموزان برداشته می شود.
کریمی فر ادامه داد: در استان 18 پایگاه ثابت ، پنج پایگاه سیار و یک پایگاه تخصصی کارارزیابی نو آموزان بدو ورود به دبستان را انجام خواهند داد.
گفتنی است در حال حاضر 320 هزار دانش آموز در چهارهزار و 200 آموزشگاه لرستان تحصیل می کنند.
7274/6001

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
سامانه سنجش الکترونیکی ورود به دبستان