فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...80 تذکر به غرفه‌ داران برای رعایت آیین‌نامه‌ها و مقررات نمایشگاه کتاب


به گزارش خبرگزاری فارس، همایون امیرزاده افزود: همکاری خوبی میان ناظران، ناشران و مسئولان سالن‌ها  در بخش داخلی و بین الملل طی سه روز گذشته وجود داشته است.  60 مورد تذکر شفاهی و 20 مورد تذکر کتبی به برخی غرفه‌ها  نسبت به جمع‌آوری کتاب‌های ناشران دیگر داده شده است.

امیرزاده با اشاره به محتوای این تذکرات کتبی عنوان کرد: در این تذکرات  از مسئولان غرفه‌ها درخواست شده تا آیین‌نامه‌ها و مقررات نمایشگاه کتاب را رعایت کنند و کتاب‌های ناشران دیگر را در غرفه‌های خود عرضه نکنند. این تذکرات کتبی نتیجه بخش بود و نظارت های درون صنفی مثمر ثمر واقع شده‌اند. خوشبختانه با همکاری میان صنف به ویژه مدیران کمیته‍های داخلی و بین‌الملل و ناظران  کارگروه‌های شورای نظارت  فضای آرام و خوبی در نمایشگاه شکل گرفته است و این شورا که با خرد جمعی مدیران دولتی و منتخبین صنف اداره می‌شود، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مناسب در اختیار  به دقت  تمامی  فرایندهای اجرایی و محتوایی نمایشگاه کتاب را زیر نظر دارد .

عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران افزود: اطمینان از اجرای درست ضوابط نشر کشور و صیانت از حقوق 

صنفی  ناشران دو هدف مهمی هستند که شورای نظارت و ارزیابی برای محقق شدن آن تلاش می‌کند

وی تاکید کرد: هیات رسیدگی به تخلفات ناشران تمایلی به بستن غرفه‌ها ندارد اما اگر غرفه‌هایی نسبت به این تذکرات مدیران

 کمیته های نشر داخلی و  بین‌الملل بی‌اعتنا باشند و بر انجام تخلفات خود اصرار ورزند، مطمئنا پرونده آن‌ها در هیات رسیدگی به تخلفات مطرح و برابر ضوابط و آیین‌نامه‌ها با آن‌ها برخورد می‌شود.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

انتهای پیام/و


ویدیو مرتبط :
تذکر آیین نامه ای به دکتر لاریجانی