سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...دبیر انجمن قطعه‌سازان: چهره صنعت خودروی ایران تغییر می‌کند


دبیر انجمن قطعه‌سازان: چهره صنعت خودروی ایران تغییر می‌کندایسنا/ دبیر انجمن قطعه‌سازان ایران گفت: با لغو تحریم‌ها و آغاز همکاری با خودروسازان خارجی چهره صنعت خودروی ایران برای پاسخگویی به نیاز مصرف‌کنندگان تغییر خواهد کرد.

ساسان قربانی اظهار کرد: مصرف‌کنندگان همواره چند شاخص قیمت خودرو، کیفیت، تناسب قیمت و کیفیت، تنوع محصول و کیفیت خدمات پس از فروش را مدنظر قرار می‌دهند.

وی با بیان اینکه چگونگی این شاخص‌ها بر میزان رضایت مصرف‌کنندگان از خودروسازان تاثیرگذار بوده است، خاطرنشان کرد: با لغو تحریم‌ها برنامه وزارت صنعت این است که صنعت خودروی ایران از نظر قیمت و کیفیت محصولات رقابت‌پذیر شود.

دبیر انجمن قطعه‌سازان ایران ادامه داد: به همین دلیل موضوع رقابت‌پذیری صنعت خودرو، محور سومین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران در اسفند ماه امسال است و مذاکرات با خودروسازان خارجی بر این پایه خواهد بود.

وی افزود: طبق شاخص‌های تعیین شده از سوی وزارت صنعت، خودروسازان خارجی در دور جدید همکاری‌ها با صنعت خودرو باید نسبت به سرمایه‌گذاری در ایران اقدام کنند به همین دلیل شاهد انتقال فن‌آوری‌های روز صنعت خودرو خواهیم بود.

قربانی با بیان اینکه در دور جدید همکاری‌ها با خودروسازان خارجی باید محصولاتی در کلاس جهانی در ایران تولید شود تا قابلیت صادرات داشته باشد، تصریح کرد: بنابراین با محقق شدن این اهداف به زودی شاهد تغییر چهره صنعت خودروی کشور خواهیم بود.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید

منبع: ایسنا


ویدیو مرتبط :
تخلف انجمن قطعه سازان