گزارش زنده؛ امید ایران 3 - امید چین 1


ورزش سه: امیدهای ایران در سومین بازی خود از مرحله گروهی مقدماتی المپیک با حریفی دیدار می کنند که تاکنون امتیازی را کسب نکرده است.

این بازی که سه امتیاز آن برای امیدهای ایران حیاتی است آخرین بازی آنها در مرحله گروهی به شمار می رود و امیدهای ایران می دانند به دلیل اینکه ممکن صعود از این گروه به تفاضل گل نیاز داشته باشد آنها باید به فکر زدن گل های زیاد نیز به این حریف باشند. ملی پوشان ایران تاکنون سه امتیاز به دست آوردند و چینی ها نیز هر دو بازی خود را با شکست از سر گذراندند.

دور دوم مرحله مقدماتی المپیک ریو 2016 در آسیا، ساعت 20، ورزشگاه عبداله بن خلیفه دوحه

داور: ایلگیز تانتاشف(ازبکستان) کمک ها: سایدوف یاخونگیر (ازبکستان)، دنیه گدارا (سریلانکا)

کارت زرد: لیو بین بین دقیقه 23 از چین

امید ایران:

 محمدرضا اخباری، روزبه چشمی، حسین کنعانی، علی عبدالله زاده، رضا علیاری، مهدی ترابی، احسان پهلوان، ماهان رحمانی، شاهین ثاقبی، میلاد کمندانی و ارسلان مطهری

سرمربی: محمد خاکپور

امید چین:

می هائولون، جین یانگ، وانگ تونگ، ژانگ یانینگ، ژانگ ژیاوبن، وانگ کومینگ، فنگ گانگ، ژائو یوهائو، چانگ فیا، لیو بین بین و ژانگ یینهوسرمربی: فو بو

موقعیت خطرناک:

دقیقه 24 – اولین موقعیت خطرناک امیدها در این بازی بالاخره شکل گرفت و پاسکاری زیبای ایرانی ها پشت محوطه چینی ها با خطای بازیکنان این تیم روی ترابی قطع شد، پس از سانتر ترابی از روی ضربه ایستگاهی حرکت آکروباتیک کنعانی می توانست دروازه حریف را باز کند اما پس از ضربه او داور به نشانه خطا در سوت خود دمید.

دقیقه 27 – بازهم مهدی ترابی و بازهم از جناح چپ حمله دیگری را ترتیب داد اما پاس خطرناک عرضی وی از جلوی پای مطهری عبور کرد تا این موقعیت خوب از دست امیدهای ما برود.

دقیقه 30 – اولین حمله خطرناک چینی ها هم در این لحظه شکل گرفت و ضربه کرنر بازیکنان این تیم و در ادامه با ضربه سر مهاجم چینی ها دروازه ایران را به سختی تهدید کرد.

دقیقه 37 – پاس به موقع کمندانی، پهلوان را راه انداخت اما ضربه وی ضمن ایجاد خطری جدی روی دروازه چین، با اختلاف کمی از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 39 – یک دقیقه پس از گل، امیدهای ایران بازهم می توانستند به گل برسند اما سانتر خطرناک ترابی توسط دروازه بان چین مهار شد.


ویدیو مرتبط :
امید ایران - امید کره (بازی تکنیکی آیندگان فوتبال ایران )