سینه های مردانه را اینطور کوچک کنید


راههای کوچک کردن سینه مردانه

حتما شما هم تا به حال در مورد مردانی که سینه های بزرگ دارند شنیده اید. اختلالی که موجب مشکلاتی برای مردان در پوشیدن لباس و حتی برخی فعالیت های روزمره می شود. برای رفع و درمان سینه مردانه باید به چند اصل مهم توجه کرد.

سینه مردانه چیست؟

ژنیکوماستی که به سینه های مردانه نیز معروف است، یک اختلال رایج غدد درون ریز است که باعث بزرگی بافت های سینه در مردان می شود.اگرچه ژنیکوماستی هیچ علت شناخته شده ای ندارد، اما این وضعیت می تواند به خاطر عدم تعادل هورمونی، چاقی و اختلالات کورموزومی به وجود بیاید.

به منظور از بین بردن سینه های مردانه، شما باید یک شیوه زندگی سالم در پیش بگیرید. راه حل این است که غذاهایی بخورید که چربی بدن شما را کاهش خواهند داد. این به نوبه خود، سایز سینه های مردانه شما را کوچک خواهد کرد.

سینه مردانه چیست ، سینه مردانه چیست ، كوچك كردن سینه مردان

سینه مردانه چیست و چگونه درمان می شود؟راههای رژیمی برای کوچک شدن سینه مردانه :انتخاب سبک زندگی بهتر

بهترین راه برای از بین بردن سینه های مردانه، ایجاد عادات سالم است. با مصرف کالری کمتر در هر روز، شروع کنید. این کار مانع از افزایش وزن یا چاقی می شود. چاقی، یکی از متداول ترین فاکتورهایی است که منجر به سینه های مردانه می گردد.شما باید کالری ها را پایین نگه دارید تا بتوانید چربی ذخیره شده را بسوزانید. این کار شما را در وضعیت کسری کالری نگه می دارد.کسری کالری به روندی اطلاق می شود که در آن به طور مداوم کالری بیشتری از آنچه مصرف می کنید، سوزانده می شود. این امر منجر به کاهش وزن سریع می گردد.دلیلش این است که بدن شما به جای مواد غذایی، چربی ذخیره شده را می سوزاند. اگر بدن تان را در این حالت نگه دارید، شروع به کاهش وزن خواهید کرد. این کار سایز سینه های مردانه شما را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

مصرف غذاهای مغذی

تغذیه مردان ، كوچك كردن سینه مردان ، كوچك كردن سینه مردان با ورزش

رابطه درمان سینه مردانه و تغذیه مردان

این ممکن است بدیهی بنظر برسد، اما غذاهای سالم به جلوگیری از ایجاد سینه های مردانه کمک می کنند. با کاهش محصولات لبنی شروع کنید که شامل پنیرهای کم چرب یا شیر هستند. در عوض به سراغ غلات کامل، میوه ها، سبزیجات و پروتئین بدون چربی بروید. به جای گوشت قرمز از آجیل، ماهی و ماکیان به عنوان منبع پروتئین استفاده کنید. از خوردن فست فودها یا غذاهای چرب و غذاهای سرخ شده اجتناب کنید. به بدن تان بیاموزید که به جای غذاهای پر کلسترول یا شیرینی، به غذاهای سالم تمایل داشته باشد.

کنترل سهم برای تحت کنترل نگه داشتن کالری مصرفی تان، کنترل سهم را تمرین کنید. با کنترل سهم های غذایتان، شما می توانید بدون احساس محرومیت از غذاهای سالم لذت ببرید.یک روش عالی برای تمرین این کار، غذا خوردن در یک بشقاب کوچک است. این روش مغز را گول می زند تا فکر کند که شما بیشتر از آنچه در واقع هست، غذا می خورید.این کار از نظر دیداری باعث می شود که شما به مدت طولانی تری احساس سیری کنید اما اگر اشتهای زیادی دارید، وعده های بزرگی از میوه ها و سبزیجات با شاخص گلیسمی پایین نوش جان کنید. به این ترتیب، گرسنگی شما رفع می شود، بدون آنکه کالری بیش از حد مصرف کرده باشید.

دانستن محدوده کالری  کالری مصرفی شما به سن، وزن بدن، سبک زندگی، اهداف کاهش وزن و تناسب اندام شما بستگی خواهد داشت. مردان نباید روزانه بیشتر از 1600 کالری مصرف کنند. خانم ها باید کالری مصرفی شان را به 1200 کالری در روز محدود کنند.به غیر از غذا خوردن سالم، باید تعیین کنید که کدام غذاها دارای "کالری پنهان” هستند. مصرف غذاهای ساخته شده با آرد یا قند تصفیه شده را کاهش دهید. غذاهای حاوی چربی های اشباع را از رژیم غذایی تان حذف کنید. تمام این ها به شما کمک می کند که کالری مصرفی تان را در محدوده ی نرمال نگه دارید.

ورزش برای کوچک کردن سینه مردانه

به غیر ازداشتن یک سبک زندگی سالم ،ورزش ظاهر کلی ناحیه سینه ی شما را بهتر خواهد کرد. ما توصیه می کنیم که برای تقویت سینه و شانه ها، تعداد زیادی تمرینات بالاتنه انجام دهید. با انجام تعداد زیادی شنا و پرس سینه شروع کنید.

ورزش مردان ، كوچك كردن سینه مردان با ورزش ، روش كوچك كردن سینه مردان

ورزش مردان و کوچک شدن سینه مردانه

تمرینات کاردیو مانند ایروبیک، آهسته دویدن یا پیاده روی نیز به سوزاندن کالری بیشتر کمک می کند. شما همچنین می توانید برای تقویت شانه ها و ساخت عضلات بالاتنه، از باندهای کشی نیز استفاده کنید.اگر خمیده باشید، سینه های مردانه ی شما بدتر به نظر خواهند رسید. پشت تان را صاف کنید و قفسه سینه تان را به سمت بیرون بدهید. راست بنشینید و انحنای طبیعی ستون فقرات تان را حفظ کنید.این کار عضلات را در ناحیه بالایی قفسه سینه، شل خواهد کرد و باعث می شود که سینه های مردانه، کمتر به چشم بیایند. 


ویدیو مرتبط :
عضلات سینه و بالاتنه تان را اینطور بسازید