سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...چهارقلوهای چهارمحال و بختیاری سالم متولد شدند


چهارقلوهای چهارمحال و بختیاری سالم متولد شدندایرنا/ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری از تولد چهارقلوهای یک مادر باردار روستایی از اهالی شهرستان اردل خبرداد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، این مادر 24 ساله اردلی در دومین زایمان خود صاحب چهار فرزند شد.
بر اساس این گزارش این مادر باردار که ساکن روستای ممسنی از توابع شهرستان اردل است، در دومین بارداری خود صاحب دو نوزاد دختر و دو نوزاد پسر شد.
نوازدان این مادر باردار در هفتمین ماه بارداری در بیمارستان هاجر (س) شهرکرد به دنیا آمدند و وزن آنان بین یک تا یک کیلو و دویست گرم است که هم اکنون در بخش NICU بیمارستان هاجر تحت مراقبت ویژه می باشند.
گفتنی است، سال گذشته بیش از 86 مادر باردار در بیمارستان هاجر شهرکرد چند قلوزایی داشته اند.
مرکزشهرستان اردل در فاصله حدود 90 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید

منبع: ایرنا


ویدیو مرتبط :
ترانه ترکی بختیاری ( استان چهارمحال بختیاری )