سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...ساخت مسنجر قدرتمند و رایگان «سلام» برای جایگزینی تلگرام و و اینستاگرام


به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، دکتر محمد رئیس‌زاده در حاشیه دومین نشست تخصصی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور با اشاره به ساخت مسنجر قدرتمند و رایگان «سلام» اظهار داشت: متخصصان داخلی کشورمان این نرم‌افزار را طراحی و راه‌اندازی کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور افزود: مسنجر قدرتمند و رایگان «سلام»، ضمن بهره‌مندی از قابلیت‌های تلگرام و اینستاگرام، از مزایای بیشتری نسبت به این دو نرم‌افزار برخوردار است.

رئیس زاده با اشاره به نصب این مسنجر در تلفن همراه خویش، به سایر پزشکان نیز توصیه کرد که از مسنجر قدرتمند و رایگان «سلام» به جای سایر نمونه‌های خارجی استفاده کنند.

به گزارش تسنیم، مسنجر «سلام» هم اکنون مراحل آزمایشی خود را شروع کرده است و در حال حاضر بیشترین تمرکز خود را ارائه خدمات مناسب برای ایام اربعین اختصاص داده است، بطوریکه نقشه مسیر پیاده روی اربعین از نقاط مرزی چزابه، شلمچه و مهران و مسیر پیاده روی به همراه دیگر خدمات جانبی در اختیار داشته باشند. همچنین علاقه مندان می‌توانند این مسنجر را از http://www.salamup.com/donwnlaod دانلود کنند.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
ساخت ربات تلگرام در 3ثانیه با سرور رایگان createyourbot