فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...بررسی داستان نویسی زنان ایران و جهان در فرهنگسرای اشراق


به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای اشراق ؛ این برنامه با هدف ارتقای سطح دانش ادبی و نقش زنان در داستان نویسی و به وضعیت داستان نویسی زنان ایران و جهان در دو دهه اخیر"روز شنبه دهم دی ماه ساعت 16 برگزار می شود.

برپایه این گزارش در این برنامه که امیر رضا مافی ، نازنین جودت ، مهدی اسد زاده و شیوا مقانلو حضور خواهند داشت،  پوران لشینی ابیان ، حمید بابایی ، یوسف انصاری به سخنرانی می‌پردازند.

علاقه مندان به شرکت در این برنامه می توانند به نشانی : فلکه دوم تهرانپارس ، انتهای خیابان جشنواره ، فرهنگسرای اشراق مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن :77323777 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
جشنواره عسل در فرهنگسرای اشراق