سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...تماشا کنید/ همکاری نیسان، سونی و کونامی برای تبدیل نیسان قشقایی به کنترلر بازی فوتبال Pro Evolution Soccer 2016


تماشا کنید/ همکاری نیسان، سونی و کونامی برای تبدیل نیسان قشقایی به کنترلر بازی فوتبال Pro Evolution Soccer 2016

متخصصان شرکت نیسان، کونامی و سونی در پروژه‌ای مشترک گردهم آمده‌اند تا یک شاسی بلند مدل قشقایی شرکت نیسان را به یک کنترلر گران‌قیمت برای پلی‌استیشن 4 تبدیل کنند.

فارنت/ متخصصان شرکت نیسان، کونامی و سونی در پروژه‌ای مشترک گردهم آمده‌اند تا یک شاسی بلند مدل قشقایی شرکت نیسان را به یک کنترلر گران‌قیمت برای پلی‌استیشن 4 تبدیل کنند.

نکته جالب اینکه از این کنترلر برای اجرای بازی‌های مسابقه‌ای استفاده نخواهد شد و هدف، بازی Pro Evolution Soccer 2016 خواهد بود. اگرچه نیسان چندهفته پیش از این پروژه خبر داده بود اما استفاده از این کنترلر در هفته جاری امکان‌پذیر خواهد بود.

در قالب این تجهیز جانبی جالب، امکان پاس دادن توپ با استفاده از پدال ترمز، شوت کردن به سمت دروازه با استفاده از پدال گاز و البته کنترل جهت حرکت بازیکنان با استفاده از فرمان، امکان‌پذیر خواهد بود. دسته آب‌پاش شیشه جلو نیز وظیفه خطیر ارسال پاس‌های عمقی را بر عهده خواهد گرفت. با استفاده از کلید مخصوص برقراری ارتباط با گوشی می‌توانید بازیکنان را وادار به دویدن کنید و دسته راهنمای چپ و راست نیز پیمایش به سمت بالا و پایین را به همراه خواهد داشت.

این در حالی است که تمامی قابلیت‌های اولیه خودرو، بدون تغییر و دست‌نخورده باقی‌مانده‌اند. هرچند که شنیدن صدای آب‌پاش در هنگام ارسال پاس‌های عمقی، چندان خوشایند به‌نظر نمی‌رسد.

در دوره زمانی حضور سرویس‌هایی مانند یوتیوب و Twitch، استفاده از کنترلرهای غیرسنتی به چیزی شبیه به یک ورزش تبدیل شده است. کافی است بازی مانند Dark Souls که اجرای آن حتی با استفاده از گیم‌پدهای معمولی هم سخت به نظر می‌رسد را در یوتیوب جستجو و نتایج آن‌را مشاهده کنید تا بیش از پیش با نمونه‌های موجود، آشنا شوید.

تماشا کنید


ویدیو مرتبط :
تبدیل نیسان قشقایی به کنترلر بازی فوتبال Pro Evolution