علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...250 مقاله در سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی دامی پذیرش شد


به گزارش ایرنا، شایان شامحمدی روز شنبه در نشست شورای اداری این استان افزود: در این کنگره بین المللی 12 سخنرانی اصلی، 28 سخنرانی جنبی، شش کارگاه آموزشی، 10 سخنرانی تخصصی اجرا و چند نمایشگاه تخصصی برپا می شود.
وی ادامه داد: باقی مانده های دارویی، داروهای گیاهی دامی، واکسن ها و تولیدات بیولوژیک، مکمل ها، سمیت دارویی و مسمومیت ها، مقاومت دارویی، شیمی درمانی و داروهای ضد سرطان و فارماکولوژی بالینی در شاخه های دام سبک، سنگین، طیور، آبزیان وحیات وحش از موضوعات این کنگره است.
شامحمدی با بیان اینکه کنگره بین المللی فارماکولوژی دامی از کنگره های مطرح در سطح جهان است، تصریح کرد: در این کنگره شاهد حضور نمایندگانی از کشورهای آلمان، ایتالیا، استرالیا، فرانسه، تایلند، ترکیه و سودان هستیم.
رییس دانشگاه شهرکرد، رتبه نخست چهارمحال وبختیاری برای چندین سال متوالی در تولید ماهیان سردابی در کشور و سطح بالای دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهرکرد را از علل انتخاب این استان به عنوان میزبان برگزاری سومین کنگره بین المللی فارماکولوژی عنوان کرد.
شامحمدی افزود: این کنگره بین المللی به مدت سه روز از پنجم تا هفتم خرداد ماه در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، نخستین کنگره بین المللی فارماکولوژی دامی کشور مهر ماه سال 87 و دومین کنگره آذر ماه سال 90 در تهران برگزار شد.
7363/2097

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
پذیرش مقاله ISI|پذیرش مقالهISC|استخراج مقاله پایان نامه