فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...نامه ای به خودتان در سن 45 سالگی بنویسید!


به گزارش ایرنا در اطلاعیه روابط عمومی اداره کل پست استان کردستان با اعلام اینکه به برگزیدگان این مسابقه جوایزی ارزنده در سطح ملی و بین المللی تعلق خواهد گرفت، شرایط شرکت در مسابقه را حداکثر سن 15سال اعلام کرده است.
نامه مورد نظر حداکثر دارای 800 کلمه بصورت دست نویس ( با درج مشخصات کامل نویسنده)، یک قطعه عکس دیجیتال در فرمت JPG با کیفیت حداقل 300dpi، درج آدرس فرستنده و گیرنده از دیگر شرایط شرکت در این مسابقه است.
زمان ارسال آثار به این مسابقه تا 20 بهمن 1394است و همچنین اعلام شده به پنج اثر برگزیده براساس رای هیات داوران، جوایز نفیسی اهدا خواهد شد و از میان آنها یک اثر به عنوان نماینده کشور ایران به اتحادیه پستی جهانی (UPU) جهت شرکت در مسابقه ارسال می شود.
روابط عمومی اداره کل پست همچنین اعلام کرد علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت پست به نشانی www.post.ir مراجعه نمایید.
نشانی دبیرخانه مسابقه نامه نگاری نیز تهران ، خیابان دکتر بهشتی ، بعد از بزرگراه مدرس ، شماره 267 ، ساختمان مرکزی شرکت پست ، طبقه سوم، دفتر روابط عمومی با کد پستی 17111-15146اعلام شده است.گ/2
3022/1904

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
تولد 45 سالگی لوئیز انریکه