سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...غیرت دینی منبع اقتدار و امنیت کشور است/ شهدای هسته‌ای نمونه‌های بارز غیرت دینی بودند


  به گزارش گروه سیاسی  خبرگزاری تسنیم،  سعید جلیلی نماینده رهبرمعظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با حضور در مراسم یادواره شهدای دانشجوی شهرستان میبد به سخنرانی پرداخت.

وی با تاکید بر اینکه غیرت دینی منبع اقتدار، تولید عزت و امنیت برای کشور است، تصریح کرد: با غیرت دینی خرمشهر آزاد شد، علیرغم تحریم‌ها ماهواره به فضا پرتاب شد و پیشرفت‌های هسته‌ای حاصل شد.

جلیلی با بیان اینکه با غیرت دینی حماسه والفجرها خلق می‌شد، گفت: با غیرت دینی کربلای یک خلق می‌شد که دشمن نه تنها پیشنهاد کربلای 2و 3 نمی‌داد بلکه نگران حماسه‌هایی چون کربلای پنج بود.

وی با تاکید براینکه شهدای هسته‌ای نمونه‌های بارز غیرت دینی بودند، ادامه داد: امروز با غیرت دینی است که از حرم اهل بیت و حریم امنیت یک ملت با افتخار دفاع می‌شود.

عضو شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: با غیرت دینی است که می‌توان حماسه‌های دفاع مقدس را در سایه صحنه‌های اقتصادی، علمی و فناوری رقم زد.

جلیلی افزود: غیرت دینی همان تفکر بسیجی است که امام(ره) فرمود اگر فضای دلنشین تفکر بسیجی بر کشور حاکم شود چشم طمع جهانخواران از کشور قطع خواهد شد.

وی ادامه داد: جای تعجب است کسانی که دستاوردهای حاصل از غیرت دینی یک ملت را تجربه کرده‌اند آنگاه قدرت و توانایی‌های ملت ایران را در خلقت حماسه‌های بزرگ انکار می‌کنند و توانایی ملت را در ساخت آبگوشت بزباش معرفی می‌کنند.

نماینده رهبرمعظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی افزود: توانایی‌های حماسه بزرگ ملت را در دفاع مقدس و هماوردی‌های بزرگ منطقه  یا در علم و فناوری دیده‌اند اما صحبت از واردات مدیر برای کشور می‌کنند.

جلیلی  تصریح کرد: در برابر دشمن که از تفکر دینی و غیرت یک ملت می‌ترسد، در برابر کسانی که به مفاهیمی چون دین و غیرت آلرژی و حساسیت دارند تاکید رئیس جمهور محترم بر غیرت دینی جای خوشحالی دارد.

وی ادامه داد: فریاد کجاست غیرت دینی،  یعنی بدانیم کلید گمشده موفقیت یک ملت تکیه بر غیرت دینی است.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
(سروری)غیرت دینی داشتن