سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...مسئولان پیگیری‌های لازم را در رسیدگی به پرونده کرسنت داشته باشند/تأکید بر بررسی دقیق و اطلاع‌رسانی به عموم در خصوص پرونده کرسنت


ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر لزوم رسیدگی هرچه سریعتر به پرونده متهمین قرارداد کرسنت از سوی قوه قضائیه گفت: آنچه که مسلم است این است که وقتی یک پرونده برای ملت شائبه ایجاد می‌کند در جهت حفظ سلامت نظام لازم است تا موضوع به صورت شفاف و روشن مورد رسیدگی قرار گیرد و نتایج آن به اطلاع عموم برسد.

وی افزود: سال‌های سال است که موضوع پرونده کرسنت در رسانه‌ها مطرح می‌شود و به این موضوع اتهاماتی وارد می‌شود، جا دارد که دلسوزان راه در این رابطه هر چه سریعتر موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: سلامت نظام ایجاب می‌کند تا با هر عاملی که مصالح و منافع آن را تهدید کرده و به تقابل با آن می‌پردازد با آن عامل برخورد صورت گیرد.

کارخانه‌ای در پایان خاطرنشان کرد: مصالح و منافع نظام ایجاب می‌کند تا مسئولین امر با جدیت پرونده کرسنت را مورد پیگیری قرار داده و دقت لازم را در این زمینه داشته باشند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/KBARP3


ویدیو مرتبط :
فیلم نخست پرونده کرسنت