سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...وزارت خارجه چین: اجرای برجام خیلی نزدیک است/از این قضیه خرسندیم


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «هانگ لی» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا امروز در خصوص توافق هسته‌ای ایران و 1+5 که چین هم یک پای مذاکرات آن بود، سخن گفت.

بر اساس گزارش شینهوا، لی گفته که زمان اجرایی شدن برجام، خیلی نزدیک است و ادامه داده: «وقتی روز اجرا فرا برسد، توافق هسته‌ای ایران به صورت جامع، اجرا خواهد شد. چین از این قضیه خوشحال است.»

سخنگو در خصوص زمان دقیق اجرایی شدن برجام سخنی نگفت ولی به صورت کلی گفت: «با طرف‌های دخیل در برنامه‌ریزی جزئیات روز اجرا، تماس و همکاری نزدیکی داریم.»

رئیس بانک مرکزی ایران چند روز قبل پیش‌بینی کرده بود که با اجرایی شدن برجام، 30 میلیارد دلار پول بلوکه شده به اقتصاد ایران بازگردد.

انتهای پیام/ع

http://fna.ir/PFBOZQ


ویدیو مرتبط :
وزارت خارجه