سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان به کشت‌ دانه‌ روغنی از عوارض واردات


اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان به کشت‌ دانه‌ روغنی از عوارض وارداتفارس/ مجری طرح دانه‌های روغنی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سال آینده ۲۰۰ میلیارد تومان از درآمد ناشی از واردات روغن خام و دانه‌های روغنی برای کشت این دانه‌ها در داخل اختصاص یافت.

علیرضا مهاجر گفت: در لایحه پیشنهادی بودجه 95 دولت به مجلس مبلغ 200 میلیارد تومان از محل واردات دانه‌های روغنی و روغن خام برای توسعه طرح افزایش تولید دانه‌های روغنی اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته تأمین بودجه برای تولید دانه‌های روغنی بر عهده سازمان مدیریت بود، افزود: از آنجا که امسال جهشی در کشت دانه‌های روغنی صورت گرفته است، دولت و مجلس به این نتیجه رسیدند، تا با اختصاص بودجه‌ای به این بخش از تولید دانه‌های روغنی حمایت کنند.

مجری طرح‌ دانه‌های روغنی وزارت جهاد با بیان اینکه امیدواریم این لایحه به تایید مجلس برسد، گفت: امسال در آغازین سال طرح 10 ساله توسعه کشت دانه‌های روغنی قرار داریم و قطعا مصوب شدن این مبلغ در پیشبرد این طرح مؤثر است.

با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید

منبع: فارس


ویدیو مرتبط :
96 درصد واردات دانه های روغنی در دست پنج یا شش نفر!