قنبرزاده مدیرعامل استقلال می شود؟


در حالیکه گفته می شود علیرضا منصوریان به زودی سرمربی تیم استقلال خواهد شد،اختلاف این سرمربی با قنبرزاده در باشگاه نفت می تواند به قیمت دوری منصوریان از نیمکت تیم استقلال تمام شود.

به گزارش آی اسپورت-  عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و مشاور وزیر ورزش در تلاش است تا قنبرزاده،مدیرعامل فعلی باشگاه نفت را جایگزین بهرام افشارزاده در باشگاه استقلال کند!  حمید گرشاسبی که نقش مؤثری در باشگاه پرسپولیس دارد پس از بی نصیب ماندن کرسی لازم برای قنبرزاده در فدراسیون فوتبال چنین پیشنهادی را به گودرزی داده.

در حالیکه گفته می شود علیرضا منصوریان به زودی سرمربی تیم استقلال خواهد شد،اختلاف این سرمربی با قنبرزاده در باشگاه نفت می تواند به قیمت دوری منصوریان از نیمکت تیم استقلال تمام شود. اتفاقی که می تواند با اعتراض هواداران استقلال همراه باشد. عملکرد مدیرعامل فعلی باشگاه نفت و ضعف او در حل مشکلات مالی این تیم ، از جمله نقاط ابهام آمیز برای مدیرعاملی قنبرزاده در باشگاه استقلال است.باشگاهی که هم طرفدار دارد و هم مصائب مالی فراوان! باید منتظر بود و دید که آیا وزیر ورزش اقدام به چنین انتخاب پر ریسکی می کند؟

قنبرزاده پیش از این بنا بود در کابینه مهدی تاج در تیم مدیریتی فدراسیون جدید حضور داشته باشد و شایعات از حضور او در ریاست سازمان لیگ خبر می‌داد. اما گویا تاج مانع از حضور قنبرزاده در سازمان لیگ شده. استدلال تاج برای مخالفت با این اتفاق مدیریت ناتوان قنبرزاده در نفت تهران بود. موضوعی که حتا با اعتراض علیرضا منصوریان و اعتصاب بازیکنان به خاطر مشکلات مالی همراه بود.


ویدیو مرتبط :
بی احترامی مدیرعامل استقلال