سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...ابعاد حماسه 9 دی بسیار گسترده است/ 9 دی باید مطالعه دقیق‌تری شود


حبیب آقاجری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: حماسه 9 دی ابعاد گسترده‌ای داشت که لازم است مورد مطالعه بیشتر قرار بگیرد چرا که این روز از نظر کمیت و کیفیت حضور مردم بسیار ویژه بود.

وی افزود: حضور مردم در این روز با توجه به شرایط حساس و تبلیغات وسیعی که انجام شده بود، عمق بصیرت آن‌ها را نشان می‌داد.

نماینده مردم ماهشهر در خانه ملت تصریح کرد: مردم در حوادث عاشورای 88 متوجه شدند که دشمن در برابر تمام ارزش‌های آن‌ها ایستاده و تنها بحث بر سر موضوع انتخابات نیست بلکه شعائر اسلامی و حتی عاشورا نیز مورد هتک حرمت قرار گرفته است.

آقاجری ادامه داد: مردم در 9 دی به خواص نشان دادند که باید در روزهای سخت انقلاب با تمام قدرت در برابر دشمن ایستاد و دلسوزان نظام را تنها نگذاشت.

وی با بیان اینکه یکپارچگی و وحدت مردم در روز 9 دی توطئه‌های دقیق و طراحی شده دشمنان را خیلی زود خنثی کرد، متذکر شد: بیداری و بصیرتی که مردم در این روز به نمایش درآوردند، آثار فوق‌العاده‌ای نه تنها در داخل کشور که حتی در منطقه و جهان در بر داشت.

نماینده مردم ماهشهر به پیام‌های حماسه تاریخی 9 دی اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین پیام حماسه 9 دی این است که اگر مردم آگاه، بصیر و هوشیار باشند، توطئه‌های دشمن هر چقدر قوی باشد، کاری از پیش نخواهد برد.

آقاجری در پایان اظهار کرد: مردم در 9 دی پیام روشنی برای استکبار جهانی و فتنه‌گران داشتند که آن پایداری، مقاومت، در صحنه بودن و اعتقاد راسخ به اصول انقلاب اسلامی بود.

انتهای پیام/72029/ر20/پو3002

http://fna.ir/2IMAJX


ویدیو مرتبط :
حماسه 9 دی