فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...دومین دوره مسابقات سازه های ماکارونی در مریوان برگزار شد


به گزارش خبرنگار ایرنا، مسابقات سازه های ماکارونی با مشارکت انجمن علمی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مریوان در دو گروه دانشجویی و دانش آموزی با حضور 41 گروه برگزار شد.
دبیرعلمی این دوره از مسابقات سازه های ماکارونی در مراسم آغاز به کار این مسابقات اظهار کرد: فراخوان شرکت در این دوره از مسابقات از چند ماه پیش در بین دانشجویان و علاقه مندان به این رشته آغاز شده بود.
دارا آزادوار افزود: کارگاه آموزشی تئوری و علمی در دانشگاه آزاد در چندین نوبت برگزار شده است.
وی خاطر نشان کرد: ارتقاء سطح علمی دانشگاه، ایجاد انگیزه پژوهش در بین دانشجویان و حس رقابت سالم علمی از اهداف برگزاری این دوره از مسابقات است.
وی ادامه داد: در پایان این دوره از مسابقات مقام های اول تا سوم سه گرایش سنگین، راندمان و جکت نفتی مشخص و به هر کدام جوایزی اهدا می شود.
مریوان در 130 کیلومتری غرب سنندج واقع شده است.
7451/6108

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
اولین دوره مسابقات سازه ماکارونی سازه یار - تیزر اول