ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...کنایه برهانی به پرسپولیسی ها و سازمان لیگ/ آرش این نوشته را خیلی زود پاک کرد!


ورزش > لیگ برتر - آرش برهانی کنایه ای به سازمان لیگ و همچنین باشگاه پرسپولیس زد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تغییر برنامه لیگ باعث شد برنامه استقلالی ها هم تغییر کند. بازیکنان این تیم که به خانه رفته بودند، دوباره مجبور شدند به هتل برگردند. آرش برهانی مهاجم استقلال امروز عصر عکسی روی اینستاگرام خود منتشر کرد که زیر آن متنی کنایه آمیز نوشته بود.او زیر این عکس نوشت: «دارم میرم خونه که لوازم اردو و بازی رو بردارم و برم هتل. همه بچه ها شوکه شدن که مگه میشه مگه داریم. جاتون خالی حسابی هم ترافیکه. با این داستان ها حالا می فهمم که چرا سه ماه پیش تیم دوازدهم جدول ادعای قهرمانی می کرد و باعث خنده اهالی فوتبال شده بود. بنده خداها یه چیزی می دونستن که این قدر مطمئن بودن.»کنایه آرش برهانی در درجه اول به باشگاه پرسپولیس است که چند ماه قبل در شرایطی که استقلالی ها حرف از سقوط این تیم می زدند، برانکو می گفت تیمش توان قهرمانی دارد. کنایه بعدی او هم به عوض شدن برنامه لیگ توسط سازمان لیگ است که شاید این کنایه ها واکنش هایی به دنبال داشته باشد.البته آرش برهانی دقایقی بعد این عکس متن را پاک کرد اما عکس آن را حذف نکرد.

43 43


ویدیو مرتبط :
گل آرش برهانی در بازی استقلال گسترش فولاد در لیگ 13